Mol gebelik/Üzüm gebeliği yaşamış olan varmı?

dün mürüvet yani ben annem oturduk çay içtik.tesadüfen komşu olduğumuzu bu sitede farkettik ve iyki farketmişim.tabiki bu istisnai bir durum.kızımın böyle bir sitede tanıştığım kişinin ilk olarak evine gitmesini istemem tabiki.bak herkes farklı düşünüyor buradaki insanlar belirli bir yaşı geçmiş kişiler.burdaki kimsenin bu tür tavsiyelere ihtiyacı olmadığını düşünüyorum.sen bebek bakliyorsun seni kırıp üzmek istemem ama sen de kimseyi üzüp kırma.site amacına ulaşsın kimse buarada edepsizlik kötü bir niyetle bir şey yapmıyor.herkes elinden geldiği kadarıyla birbirine yardım etmek istiyor.kimseyi aşağılamanın kimseyi üzmenin alemi yok.sen buluşmazsın görüşmezsin olur biter.daha fazla yorum yapmaya gerek yok.herkese iyi geceler.

ayşecim boşver canım teşekkür ederim bu arada.Verilecek çok cevabım vardı ama ne uzatmaya nede oturup birileri ile böyle saçma sapan tartışmalara girmeye halim var...sanırım lightlife ın annelik öncesi tedirginliklerinden birisidir diye iyi niyetli düşünmeye karar verdim...Bu arada benim misafir trafiğim yine başladıbu akşam eşimin kuzeni gelecek(yatılı)yarın sabahta izmir den benim kuzenim gelecek..gitti yine bir hafta sonu daha neyse pazartesi itibari ile bekliyorum şekerim..yap börekleri kekleri ben işten gelince takılıyoruz kamelyalarımızda

slm kızlar nasılsınız 2gündür giremedim kayınpederim kalp krizi geçirdi ordaydım.. ayyy çok yorulmuşum sabah gözümü açamadım uykudan buarada adetim geçeli 10 gün oldu ve ben nasıl duruyorsam hala test felan yapmadan duruyorum kendimede şaşırıyorum 1 gün geçsin elimde test kendimi tuvalette bulurdum ve sonuıç hüsran:84::84: bu kez elim gitmiyor ama mecbur gidecem doktora bugünden için randevu almıştım ama kayınpederim hasta olunca kaldı kimseyede diyemiyoruz yine öncekiler gibi olur die öle eşimle içimizde kaldı:26::26: pazartesi kesin gidecem ne olur dua edin kızlar.. buarada muru bulayşe hangi doktora gideyim önerdiğiniz bir doktor varmı benim konyda gitmediğim doktor kalmadı ama hepsinin hatırası kötü bende bide size sorayım dedim..

canım çok geçmiş olsun...ya yap artık şu testi şekerim.valla benim doktor iyi ama çok yoğun.yoğun olduğu için değiştireceğim kendilerini.Bende Ayşe nin doktoruna gidicem sanırım.Celalettin Bey e yada tıp fakültesinde Ali Acar a gidicem tercih yapıcam artık...İnşallah hamilesindir balımmmmmmmmm

oooo fıstık sende kesin var bişeyler... hiçbir belirtin yokmu ? mesela en yaygın olanı akıntının olması cünkü adet oluncagı zaman kuruluk oluyormus sende durumlar nasıl allahım inşallahh bu sefer yüzünü güldürür hadi bakalım hayırlı ve güzel haberlerle gelirsin Allahın izniyle inşallahhh...

Burcu şekerim sen tekrar test yaptıracaktın ne yaptın

ya güya eşim izin aldı gidecektik gitmedik yaa daha dogrusu eşim uyanamadı bende sızmısım yanında 2 hafta kaldı beklerim artık doktorum 6-7 yıl okul okumus wardır bi bildigiki ayda bir ver dedi yarın birde misafirlerim war evi komple temizlemem gerek gitmemekle dogrumu yaptım bilemiyorum ama :26:

Son düzenleme:

merhaba dün bana özelden msj atmışın cevap yazdım ben ama özelden msj atamıyorum canım diğer topikte cevabımı bulabilirsin kendine çok dikkat et

Bekle istersen.Sen kafana çok takdığın için git demiştik hepimiz zaten....bekleyebilirim diyorsa problem yok.Hem yüreğini ferah tut inşallah olmayacak hiç bişey tatlım

Bekle istersen.Sen kafana çok takdığın için git demiştik hepimiz zaten....bekleyebilirim diyorsa problem yok.Hem yüreğini ferah tut inşallah olmayacak hiç bişey tatlım

inşallah ablacım ya artık alıstım sanırım içimde bi huzur war attım o kötü şeyleri içimden başardım sonunda eğer gidip kan verseydim sanırım yine diger haftayı beklemek zorunda kalacaktım düşme ihtimaline karsı en iyisi böyle gider 2 hafta sonra veririm ne olup bittigini ögrenirim en azından :78: :78: :78:

Son düzenleme:

ne güsel şekerim...hayırlısı olsun inşallahhhh

canlarım inanın içimde bişiler olduğunu hissediyorum ama beni anlıosunuz çok korkuyorum bugün gidecektim dedim ya sabaha kadar dua ettim korkumdan ama herşeyde hayır var derler ya gidemedim test yapmayım artık direk doktora gideyim.. hayırlısı yaa sağlıklı sıhhATli olsunda

ayyyy fıstıgım sakın korkma yaa Allahın izniyle hiçbirşey olmıcak... Güzel haberlerle döneceksin bak gör için rahat olsun... ayrıca nasip kısmet işleri bunlar olacagı warsa olur

bu arada burcucum bende sanırım o gelen pembe kahverengi lekeler yerleşme kanı felandı arkası olmadı içim kaynıo sürekli ve 1 haftadırda akıntı var ama çok az dün ve bugünde göğüslerim çok acıyo bideeee arada sol tarafımda seyrime oluo aşırı duygusallaştm herşeye ağlıyorum.. çok heyecanlıyım ama umut edip üzülmek istemiyorum neolur çok dua edin

allah razı olsun kardeşim hepimize yaşatsın mevlam.. eşimde cins yaa erkek doktora götürmüo beni..

süperrr ozman bak bebişimiz haberdar etmiş bile annesini inşallahh hayırlı haberlerle dön canım benim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…