Mol gebelik/Üzüm gebeliği yaşamış olan varmı?

herzamanki gibi yine kimsecikler yok bugün temizlik yapıyorum aradada topiğin tozunu alıyorum ben almazsam kimsenin gelip alacagı yok tembel hatunlar sizi neyse arada gelirim yine temizliğe devam

kafa dağıtmanın ve sinir atmanın en iyi yöntemi temizlik şekerim:) yalnız bişey söyleyeceğim işin yoksa bir ara benim eve de gelsene ya.....Çok tembelim gerçekten bugünlerde....Bu arada dün sorduğun tahlil verya bence sen 10 gün sonra tekrar yaptır....düştüğünü görünce iyice rahatla..normal hayatına dön..yoksa şu 1 ay geçmek bilmez kafanda kurarsın sürekli...ve küçük detaylara takılma artıkın.....kocaman öpüyorum seni

off bu temizliktende bıktım walla ev hanımlıgı zor geliyor bana uzun zamandır isyanlardaydım yüzüstü geçiştiriyordum ama bugün durrrr demenin vakti kan vermeye korkuyorumda ya ne bilim doktorunda bi bildigi warki öyle dedi ilk başlarda herhafta gelceksin dedi sonra 10 güne yükseltti şimdide aylıga geçti hemen vardır bi gelişme herhalde ama negatife düşmediki daha görüşemiyoruz uzun zamandır arada ugra

offfff kızlar yaa internette yine bakınırken doktorlara mol gebelikle ilgili sorular sorulmuş sorular arasında birinin değeri sıfırlanmıs 2 ay kadar sonra tekrar yükselme yapmıs içime bi korku düştü yaa keşke okumasaydım :2: :2: :2: :2: moralım cok bozuldu benim öyle olacak diye birşey yok ama ne bileyim yaaa yükselirse ne yaparım hiç bilmiyorum eşime bile bişey diyemedim zavallım spor yapıyor bende bakınıyorum ona gözlerim doluyor haketmedin sen bunu bi bebiş bile veremedim sana arkadaşlarının cogunun eşi hamile hepsi mutlu niye bizde olamadık diye aglamak istiyorum ama ağlayamıyorum eşimi üzmek istemiyorum içime atıyorum :84: :84: :84: :84: :84: :84: :84: :84: :84: :84: :84: offffffffffffffffffffffff

kızlar yaa size bişi sormak istiyorum adetime 2 veya 3 gün var benden 2 gündür kahverengi,pembe su gibi bişeyler gelio sonra bi kesiliyo ne bu yaa valla çok korkuyorum eşimede diyemedim tekrar başa dönmeyi aklıma bile getrmek istemiyorum fikriniz varmı?? evde gebelik testide var ama yapmıcam ümitlerim 4,5 senedir hep boşa gitti bundada öyle olmasın 3 gün sıkcam dişimi ne olur dua edin 1 yıl beklemek daha kolaymış şuan çok farklı duygular var içimde çok korkuyorum allahım geçmişte yaşananları tekrar yaşatma yarabbim...

canım bildiğim kadarıyla ya kist,enfeksiyon belirtisi yada yerleşme kanaması gibi bişey inş yerleşme kanamasıdır doktora git en iyisi onlar daha iyisini bilirler geçmiş olsun güzel haberlerle dönersin umarım bizi bilgilendirmeyi unutma

Canım hemen kötü şeyleri aklına getirme olur mu İhmal etmeden doktora git...Burcu nun söylediği gibi yerleşme kanamasıdır inşallah..Ayrıca havalardan kaynaklanan bir değişim söz konusuda olabilir..bizi mutlaka haberdae et..Ben inanıyorum hepimiz birbirimize hayırlı haberler vereceğiz İnşallahhh

adetim geçerse öle giderim cnm umutlanıp hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum.. tabi yazarım size siz benim kader arkadaşlarımsınız..

inşallah cnmmm inşallah.. sağolun desteğiniz için

adetim geçerse öle giderim cnm umutlanıp hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum.. tabi yazarım size siz benim kader arkadaşlarımsınız..

inş güzel mi güzel haberlerle dönersin... bu bekleme süresi içinde jınekolojık muayeneler yaptırıyormuydun peki ???

kötü şeyler düşünme artık.bence sen kendi kendine bi karar al internetten mol gebelik ile hiç birşeye bakma.internette hep en kötü ihtimaller yazıyo.bende en başlar senin gibiydim.sürekli internete bakar kötü şeyler okur morelimi bozardım.morelim bozuk olduğunda eşim direk anlar yine ne okudun diye kızardı.şuanda bile gebelikle ilgili hiç bir siteye bakmamaya çalışıyorum.
senin herşey yolunda gitmiş şimdiye kadar düşmüş bundan sonrada sıfırlanacak bunuda atlatmış olacaksın Allahın izniyle.

cnm ben 3 kez felan yaptırdım ama 4 aydır yaptırmadım hiç.. zaten 6. ayı tamamlayınca doktor gerek duymadı

anladım canım hayırlısı olsun hakkında Rabbim inş bu sefer yüzünü güldürür...

emel85 etkisi hala geçmiş değil ne bileyim işte dayanamayıp okuyorum herkesin aynı şeyler yaşayacağı kesin degil ama işte kendimi hep kötü şeylere odaklıyorum psıkopat oldum artık benim eşimde çok kızıyor ondan gizli bakınıyorum gönül sorunsuz gitmesinden yana Allahım inş bu zorlu sürecimi sag salim atlatmamda bana bol sabır verir bi gün iyiysem arada yine kötü oluyorum etrafımdada birsürü hamile war etkilenmemek elde degil herşeyin hayırlısı tabi...regl olucam sanırım onunda gerginliği war üzerimde öyle işte....

kızlar ya bişey söyleyeceğim...reglim 6 gün gecikti....korunmayı nisanda bırakmıştık..kafam çok karışık korkuyorum...geçen ayda 4 gün gecikmişti ama sonra gelmişti..hem umutlanıyorum hem umutlanmak istemiyorum..test yapmaya korkuyorum ya negatif çıkarsa diye..pozitif çıkarsada korkuyorum aynı şeyleri yaşamaktan offfffff kızlar düşünmeden de edemiyorum korkuyorum ben yaaaaaaaaaaaaa

burcucum burdan cvp vereyim sana. özel msj 10 dk. da bir gönderildiği için ordan cvp veremedim :)
değerin 19 olmuş ve doktorun ayda bir test yaptır demiş ama senin içine sinmiyorsa değerin 10 a düşene kadar haftada bir yaptırmaya devam et.. ben değerin 10 a düşene kadar haftada bir yaptırmıştım çünkü doktorum değerin 10 ve 10un altına düşerse ayda bir yaptıracaksın demişti bende 10u görünce ayda bir yaptırdım.. ondan sonrada yükselmedi.. seninde yükselmez :) moral çok önemli sen moralini bozmak için elinden geleni yapıyorsun maşallah bırak kızım yaa değerin 10 ve 10un altında olunca sıfırlanmış kabul ediliyormuş ondan sonrada 1 senelik yasak süresi git gide kısalmış oluyor bunun için sevinmelisin. bırak artık yükselirmi demeyi..

sende benim gibi yap ozaman.. git internetten 1 kutu gebelik testi al her ay çerez gibi 3-4 tane test yap stres mtres kalmıyo valla

ablacım hakkında hayırlısı olsun öncelikle... korunmayı bıraktıgın için bir günde geçse insan tereddütte kalıyor hele hele biizim gibi kötü tatsızlıklar yaşayanlar içinse felaket... kaçışın yok tabiki bi test alıp yapıver bakalım korkunun ecele faydası yok biliyorsun okadar şeye dayandın bu nedirki hem cennetteki meleğin kardeşini yollamıstır belki Allahın izniyle güzel haberle dönersin inşallahhh sabırsızlıkla bekliyoruzzzz

ayyy çok tşk ederim lıgtlıfe yükselmesin aman istemiyorum kan vermeye korkuyorum yaaa bugüne kadar hep düştü negatifede düşmüştür o şimdi(inş ) kan veremem korkuyorum ben aylık süremin dolmasını bekliyeyim en iiyisi ne olcaksa ozman olsun ne kadar düşünmemeye kurtulmaya çalıssamda gelip yine beni buluyor bu kötü düşünceler

bu aralar topiğe zaman ayıramıyorum:)gerçekten çok yoğun bir hfta eve yeni geldim.sergim vardı.çocukların notları girilecek e okula üstelik son gün cuma kaçtanesi ni girdim:koca bir sıfır.rahim ağzındada yaram varmışcanım yanıyor o da yetmezmiş gibi mantar oldum.ama kontrole gittim dün yine doktorum çok güzel her şey iyi kan değerlerimin normal olduğunu söyledi.bu ay hamile kalamamışım herhalde ben de utandım soramadım doktorum da bir şey söylemedi.vitaminleri dayadı.

aaa geçmiş olsun bulayse üzülme wardır bununda bi tedavisi... inş kötü birşey degildir... nasıl anlaşıldı şikayetlemi gittin yoksa jınekolojık muayenedemi anlaşıldı yoksa smear testiylemi ? ? ahhh şu mantarlarrrr

kaşınıyordu.gittim yara var dedi canım.sen yine mi efkarlandın kız??????????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…