Mobilyalarima uygun renk hangisi?

xnazanx

ogullarina asikkkkkkkkk
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2008
2.088
3
kizlar ben evimi boyamak istiyorum ilk olarak salondan basliycaz, salonum 27m2, onve arka cepheye bakan pencerelerim var, duvarlar suan elle yapilan tirtikli bir siva, koltuklarim siyaha kacan koyu kahvrengi deri koltuk, mobilyalarimida beyaz almak istiyorum, hem asil bir goruntu olsun, hemde bakinca insanin ici acilsin istiyorum, bir duvarimi farkli bir renkte yapabilirim, bana yardim edinnn

kum beji yaptıra bilirsin canım benim evimin renqide kum beji çok hoş bi renk eşyalarına ve evine uyabilir..

buda salonum, mobilyalarim suan tahta rengi ama beyaz almak istiyorum onuda

Mobilyalarını beyaz almayı düşünüyorsan, duvarı da beyaza boya. Yalnız bir duvarını desenli duvar kağıdı yapabilirsin. Bu yaz bende kendim birşeyler yapmaya çalışacağım. Benim koltuklarımda koyu kahverengi, duvarlarım beyaz. Konsülün arkasına gelen duvarı beyazlı, simli ya da asma yapraklı desenli kağıtla kaplamak istiyorum. Becerebilirsem tabii. :1closedeyes:

kese kagidi rengine internetten baktim cok koyu gibi geldi bana, ev karanlik dusmezmi o renkle, ben daha cok ihlamur ve kirik beyaza baktim ama ne dersiniz?

selam bende sana güz gülü rengini öneriyorum ben bu yıl evimin boyasını güz gülü yaptım herkes beğendiğini söylüyor. KOLAY GELSıN

Ihlamur rengi ,hem koyu değil hemde her renk mobilyayı güzel taşıyor.
Gider mi gitmez mi diye endişe etmene gerek kalmıyor.
Bende geçen yıl taşınırken yağ yeşili boyattım.Önce tereddüt etmiştim ama boyanınca harika oldu.
Daha sonra yeşilin boyada dengeleyici bir renk olduğunu öğrendim.Çok beğeniyorum.
ıçinize sinmesi önemli.
Önce duvarınızın ışık alan küçük bir kısmında,boyacınıza deneme yaptırın.Öyle karar verin.

pamuk şekeri bence çoook uçuk beyaza yakın pembe yada şeftali.. sıcak gösterir.

mobilyalar beyaz olmasa ya beyaza yakın uçuk yeşil yada bugday derdim ama mobilyalar beyaz olunca duvarlarada beyaz derim. ama beyaz üstüne gümüş simli boya ile efekt güzel olur

X