Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Mobilya ve Dekorasyon 2017

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

Dekorasyon için pratik öneriler Neler

• Siyah Beyaz her zaman gider

OY: 3 60,0%
  • saraylara benzemeli altın varaklı

OY: 0 0,0%
  • Birazondan biraz bundan rengarenk

OY: 2 40,0%

• Ankete Katılan
    5

Bronadel

Ye, Dua et, Sev
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
29 Mart 2017
7
8
39
[photo=medium]1250532[/photo][photo=medium]1250531[/photo]
Merhaba Herkese,

Ev ve Dekorasyon konusunda meraklı olduğum için. Araştırmalar yapıyordum çok hoşuma giden bir tarz ile karşılaştım ve paylaşmak istedim.

Çünkü bu tarz, benim farklı farklı tarzlardan sevdiğim ürünleri bir arada kullanmanın bir çeşidiymiş aslında. Yani heni kimi zaman rahat konforlu bir koltuk seçeriz, kimi zamanda onun yanına şaşalı bir aydınlatma biri klasiktir birisi modern ama biz vazgeçemeyiz, bu da onun gibi bir şey bence:)

İskandinav Tarzı dekorasyon:)
Siyahlar, beyazlar, sarılar, yanına morlar.... Klasik ahşap bir berjerin yanına, vintage tarz bavul sehpalar, rengarenk minderler.

Ben beğendim sizin de önerileriniz olursa sevinirim. Şimdi minicik güzel evimi bu şekilde yeniden dekore etmeye başlıyorum. Adım adım aldığım ürünlerin fotolarını paylaşırım.

Eklentiler

• siyah beyaz living room 1.jpg
    siyah beyaz living room 1.jpg
    176,2 KB · Görüntüleme: 107
Son düzenleme:
[photo=large]1250530[/photo][photo=large]1250533[/photo]

Merhaba Ben buralarda yeniyim, en yeni zamanda mobilya dekorasyon konusunu açan siz olmuşsunuz.

1+1 evim var, amerikan mutfak örnek modeller arıyorum, mesela mutfak dolaplarımı kaplamak dekorasyonuyla biraz oynamak istiyorum.

Bu gönderdiğiniz resimler nerenin?

Merhaba, Hoşgeldiniz ben de çok eski sayılmam çok yeniyim. İşten ayrıldım merak saldım. Araştırmalar yapıyorum ve buradan paylaşıyorum.

Ama siz zaten keşfetmişsiniz ben de Ankaradayım da, aynı yerlerden bahsedecektim. İnternetten aldım resimleri sitelere gimeden nasıl alışveriş yapılır diye ararştırırken bulmuştum. Fabrica dan resimler

Ben size yazdıktan sonra blog gibi araştırıp, gezip yazmaya karar verdim zaten. Hayran olduğum beğendiğim mutfaklardan filan yola çıktım. Bahsettiğiniz markayı biliyorum canım. Sizin görsellerde yazıyormuş zaten ben de oradan baktım hatta. Ve yakın zamanda orayı gezmiştim. Yine gidecem inşallah.

Beni takip ederseniz buradan paslaşırız

Merhaba Bu konuda destek olur musunuz?

Gezdiğim yerleri beğendiğim markaları yazsam sıkıntı olur mu acaba? Hem fiyatları konusunda bilgilendirmek hem de fikir vermek adına. Çok istediğim bir şeydi yazılar yazmak

Merhaba Bu konuda destek olur musunuz?

Gezdiğim yerleri beğendiğim markaları yazsam sıkıntı olur mu acaba? Hem fiyatları konusunda bilgilendirmek hem de fikir vermek adına. Çok istediğim bir şeydi yazılar yazmak
Tabii ki yazın da şunu anlamadım ben gelene kadar kendiniz yazıp kendiniz cevaplamışsınız. Şu anda konuda 2 kişiyiz yani

Merhaba bende mobilya bakıyorum yeni evleniyorum bütün ev mobilyası için uygun ve sağlam bi marka arıyorum