Mobilya üzerindeki sıcak bardağın bıraktığı lekelere çözüm...

beybisi35

❣Canıma can oğul👼
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2009
4.692
1.586
kızlarr hani şu koyu renk mobilyaların sehpaların üzerinde sıcak bardakların bıraktığı oo çıkmıcak gibi duran izler varyaaaaaaaaaaaaaa
iştee o izleri temizlemenin yolunu buldumm orta sehbamm o kadar lekeliydiki atıcam artık diyodum ama şuan ilk günkü gibi tertemiz duruyoo ... nasılmı?
kolanyayı izlerin üzerine döküp.çakmakla alevlendirin ama dikkatli olun sonrada hemen silinn bakın nasılda kayboluyoooo...çok saşırtıcııı..çivi çiviyi söker derler doğruymuşşşzemuszemus
amann dikkatt edinn ama çok dökmeyinn kolonyayıı sonra bütün evi yakmayın allah korusunnnsempatiksalakcinni

buarada konum doğru yerde değilse taşıyabilirmisiniz bi zahmeta.s.

kızlarr hani şu koyu renk mobilyaların sehpaların üzerinde sıcak bardakların bıraktığı oo çıkmıcak gibi duran izler varyaaaaaaaaaaaaaa
iştee o izleri temizlemenin yolunu buldumm orta sehbamm o kadar lekeliydiki atıcam artık diyodum ama şuan ilk günkü gibi tertemiz duruyoo ... nasılmı?
kolanyayı izlerin üzerine döküp.çakmakla alevlendirin ama dikkatli olun sonrada hemen silinn bakın nasılda kayboluyoooo...çok saşırtıcııı..çivi çiviyi söker derler doğruymuşşşzemuszemus
amann dikkatt edinn ama çok dökmeyinn kolonyayıı sonra bütün evi yakmayın allah korusunnnsempatiksalakcinni

emos8935 merhaba .yakar yakmazmı?siliyon vaya nasıl söndürüyon zamanı nasıl yapıyosunn?teşkrr

galiba konuyu yanlış yere açtım örgü felan yazıyomuşşş yahuu şimdi farkettimmkaydirigubbakcemile3

merak ettim şimdi leke tamamen çıkıyomu acaba..?

ewet cnmm ama kuru bezle silceksinn yaş bezle deil yoksa geçmiyorrbayanssulusmile
sonuç şaşırtıcıı ayrıcada düşündürücü nasıl çıktığını ben hayla anlayamıyorumCADIARZU

Arkadasim ben senin bu onerini yemek masamda denedim ve maalesef masanin cilasi gitti. Dedigini harfien uyguladim ve sonuc kotu. Ben cilali olan mobilyalarda denemeyin derim. Zaten cilasizda mobilya olmaz, anlayamiyorum seninki nasil olduda cikti ve mobilyana birsey olmadi??

Arkadasim ben senin bu onerini yemek masamda denedim ve maalesef masanin cilasi gitti. Dedigini harfien uyguladim ve sonuc kotu. Ben cilali olan mobilyalarda denemeyin derim. Zaten cilasizda mobilya olmaz, anlayamiyorum seninki nasil olduda cikti ve mobilyana birsey olmadi??

aaaaaaaaaaaa:1shok::1shok:nasıl yaaa valla cnm ilk defaa böle bir sonuç çıktı ben anneme ablama yengeme kendime herkesde yaptım ve sonuç süperr
çok üzüldüm cnm yaa ama gerçekten çokta şaşırdımbilmiyorumkismile hakikaten hiç kötü bir sonuç almadım bı şte ama şaırdım senin masanın malzemedenmi acaba anlamdımkiCADIARZU

Benim de masamda bu lekelerden var ama bu başlıkta yazılanlar anlamsız. Bu şekilde doğru bilgiler verilmeden insanlar yalan yanlış bu yakma işini denerse, sonucu da kötü olursa (mesela ateş söndürülemez ya da masada kalıcı hasar oluşursa) sorumlusu bu konuyu ilk açan arkadaş olabilir.

Bu nedenle arkadaşımızdan tam bilgiler vermesini rica ediyorum. Mobilyanız ahşap mıydı, sunta mı? Kaplama mı, plastik mi? Üzeri cilalı mıydı? Bunu açıklamazsanız herkes kendi değişik materyallerden yapılmış mobilyasında deneyecek ve kötü sonuçlara maruz kalacak.

Benim de masamda bu lekelerden var ama bu başlıkta yazılanlar anlamsız. Bu şekilde doğru bilgiler verilmeden insanlar yalan yanlış bu yakma işini denerse, sonucu da kötü olursa (mesela ateş söndürülemez ya da masada kalıcı hasar oluşursa) sorumlusu bu konuyu ilk açan arkadaş olabilir.

Bu nedenle arkadaşımızdan tam bilgiler vermesini rica ediyorum. Mobilyanız ahşap mıydı, sunta mı? Kaplama mı, plastik mi? Üzeri cilalı mıydı? Bunu açıklamazsanız herkes kendi değişik materyallerden yapılmış mobilyasında deneyecek ve kötü sonuçlara maruz kalacak.

doğru sölüyosunn arkadaşım ama ben bu denemelerimin hiç birinde olumsuz sonuç almadım en basiti 4lü sehbalar yokmu hani kahve rengi olan onlarda bile sonuç çok iyi yanii burdada deneyip sonuçlarını yazsalar en azından çıkan sonuçlar değerlendirilirdi ama topiğe geri dönen olmadı bi arkadaşımız denemiş ve sonuç kötü olmuş cilası gitmiş ve ben çok şaşırdım hatta inanırmısın çilalı bir mobilya üzerinde denedim ve yinede cilası gitmedide kötüde olmadı yanii nlamdım ben nasıl cilası gitti o arkadaşının masasının:uhm:

bizde denedik, tertemiz yapmıyor ama güzel bir çözüm.
Özellikle sehpalarda çok iyi oluyor, zaten kolonya bitince ateşte sönüyor, öyle ev yakacak durum pek olmuyor...

bizde denedik, tertemiz yapmıyor ama güzel bir çözüm.
Özellikle sehpalarda çok iyi oluyor, zaten kolonya bitince ateşte sönüyor, öyle ev yakacak durum pek olmuyor...
bencede en azından o koyu beyaz görüntü olmuyovereliniortak

bende denedim lekeler çıktı ama alev alınca çok bekletmeyin derim ben biraz fazla bekletmişim.sehpayı yakıyordum nerdeyse

bende denedim lekeler çıktı ama alev alınca çok bekletmeyin derim ben biraz fazla bekletmişim.sehpayı yakıyordum nerdeyse

iyi çıkmasına sevindim zaten ilk msjımda yazdımya canımcım 5 saniye kadar bekleyin zemuszemus

X