MOBİLYA SEÇMEME YARDIM EDER MİSİNİZ

zonia

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2024
70
68
22
Herkese merhaba evlilik hazırlığı sürecimizde en çok düşündüren koltuklar... Kumaşı nasıl olmalı , renk nasıl seçilmeli? İstediğim kumaş türü zamanla bollaşmaması ve lekelerin kolay çıkması. Tay tüyü mü olsa, keten mi olsa bir sürü seçenek... Giysi dolabı en az kaç kapaklı olmalı? Evde hangi renkler daha kullanışlı? Genel olarak baktığım mağazalar İstikbal , Enza Home ve Kelebek Mobilya. Bu markalarla ilgili olumlu olumsuz deneyimlerinizi yazarsanız sevinirim. Koltuk takımı, yemek odası ve yatak odası takımı alınacak. Daha hiçbirini seçip alamadık

Koltuk için normoda bakabilirsiniz.fitilli kadife gibi seçenekler var. Renkler çok hoş..

İstikbalden şaşma, ben deri görünümlü kumaş koltuk aldım çok memnunum nemli bezle bile siliniyor..

Keten koltuk alma, temizliği sıkıntı. Süet benzeri kumaşlar var onları tercih etmeni öneririm. Son yılların modası gri vizon tonları. Tavsiye ederim. Ben 2 yıldır örtüsüz kullanıyorum 2 de çocuğum var. Ergen sayılırlar ama sonuçta çocuk.

Koltuklarımı çavuşköylüden aldım, şu geri doğru açılan spor koltuklardan, canavar gibiler çok memnunum ama yemek odasını falan çok önermem.

Yatak odası kesinlikle iyi bir marka olmalı, gardrop her şeyden önemli, odan uygunsa 6 kapak boyutu tercihin olsun, ona bile sığılmıyor. Yatağı mutlaka baza tercih et. Benimki doğtaş, 3 ev değiştirdi 15 yıldır kullanıyorum, değiştirmeye de niyetim yok, sağlam çok şükür.

Ahşap mobilya koltuk gibi değil, istikbal doğtaş gibi kült bir marka seçmeni öneririm, özellikle taşınma riskin varsa.

enzadan seneler önce tay tüyü kumaşlı mayfair l koltuk modelini almıştım evde kedim olduğu halde hiçbir zarar görmedi, tek kötü yanı yazın çok terletiyor ama yazında örtüyle kullanırsanız sorun olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…