mıyomum var neyapmalıyım

benimde miyomum var 2 santim ve cocugun oldugu yerde dedi doktor ;bende ikitane dusuk yaptim benim beklerim tutunamadan dusuyo ve doktor miyomdan dedi bende 3 doktor ayni seyi soyledi bana aldirmam gerikiyomus ; bana rahim filmi verdi ve testler onu yaptirip onlara gore doktor yorum yapicak bakalim bende fastayim burda yaptirip amiliyat derse bende turkiyede dusunuyom ; yoksa yaptirmazsam tekrar dusuk yaparsin dedi ; hayirlisi ins cocuklarimi kucagimiza aliriz ;yasim bu arada 35 oldum ; zaman cobuk geciyo hayirlisi ;

bende 2 kere düşük yaptım ikinci düşüğümden sonra myom olduğu anlaşıldı. 3cmdi. ilk gebeliğimde yoktu bana da doktorum myomdan düşebileceğini söyledi. fakat enfeksiyon dolayı düşük yapmışım. şimdi küçülmeye başladı 4-5 doktora gittim alınmalı bu şekilde hamile kalamazsınız dediler. fakat son gittiğim doktor myomun şuan için çok küçük1.7 olduğunu rahim filmindede rahmin arka duvarında olduğunu ve rahim içine uygulanabilecek her operasyonun o bölgeyi yıprattığını söyledi mantıklı geldi. 2 kere düşük yapmıştım ve sonrasında kürtaj olmuştum. o yüzden şimdi bende aldırmayı düşünmüyorum eğer hızlı büyümüyorsa senin ki.

çok geçmeden aldır bence. benimde var doktorum zararsız yerde fakat gebeliği angelliyor olabilir dedi. 2 sene önce bir düşüğüm oldu aslında bebiş tutunamadı. sonrasında bekleme süreci geçti şimdi 6 aydır tedavi görüyorum ama yinede bebiş yok. bu ay hamiş olmazsan sanırım doktorum miyomu alakım diyecek. hayırlısı neyse o olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…