Miyommmm, kizlar lutfen yardimmm

Madya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2017
437
41
Kızlar bir süredir adetle ilgili sıkıntılarım vardı ve burda sizlerden akıl almıştım, meğer 5 cm miyom varmis .Bu ameliyati olan var mi ?olunmalı mi , olunmamali mi?başınızdan geçen birsey varsa lütfen benimle paylasin

Merhaba bende de vardı 9 cm bir miyom hatta arkasında bir cm lik bir miyom daha...21 Şubat'ta açık ameliyat oldum simdilik adet olmadım çünkü ameliyat günü adetime denk geldi,bakalım diğer ay nasıl olacak ama öl bence o sıkıntıları çekmeye değmez,ilk gün kesi yerinde ağrı oluyor ama ağrı kesici yapıyorlar ilaç veriyorlar,ben tavsiye ederim

Düzensizlik yapmaya başladıysa kesinlikle aldırın. Kendiliğinden gidecek bir boyutta da değil, 23 şubatta 7 cm miyomum açık ameliyatla alındı, korkulacak bi ameliyat değilmiş ağrı kesici hemen toparlıyor. Ayrıca yeri bakımından kapalı ameliyata uygunsa 1 gün sonra normal hayatınıza dönersiniz, geçmiş olsun

Çok teşekkür ederim ilginiz için.Korkum sonrasinda sıkıntı çıkar mı cocuk durumuyla ilgili, yani rahimde yapisiklik gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…