Miyommmm, kizlar lutfen yardimmm

Madya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2017
437
41
Kızlar bir süredir adetle ilgili sıkıntılarım vardı ve burda sizlerden akıl almıştım, meğer 5 cm miyom varmis .Bu ameliyati olan var mi ?olunmalı mi , olunmamali mi?başınızdan geçen birsey varsa lütfen benimle paylasin

Kızlar bir süredir adetle ilgili sıkıntılarım vardı ve burda sizlerden akıl almıştım, meğer 5 cm miyom varmis .Bu ameliyati olan var mi ?olunmalı mi , olunmamali mi?başınızdan geçen birsey varsa lütfen benimle paylasin
Merhaba bende de vardı 9 cm bir miyom hatta arkasında bir cm lik bir miyom daha...21 Şubat'ta açık ameliyat oldum simdilik adet olmadım çünkü ameliyat günü adetime denk geldi,bakalım diğer ay nasıl olacak ama öl bence o sıkıntıları çekmeye değmez,ilk gün kesi yerinde ağrı oluyor ama ağrı kesici yapıyorlar ilaç veriyorlar,ben tavsiye ederim

Düzensizlik yapmaya başladıysa kesinlikle aldırın. Kendiliğinden gidecek bir boyutta da değil, 23 şubatta 7 cm miyomum açık ameliyatla alındı, korkulacak bi ameliyat değilmiş ağrı kesici hemen toparlıyor. Ayrıca yeri bakımından kapalı ameliyata uygunsa 1 gün sonra normal hayatınıza dönersiniz, geçmiş olsun

Çok teşekkür ederim ilginiz için.Korkum sonrasinda sıkıntı çıkar mı cocuk durumuyla ilgili, yani rahimde yapisiklik gibi

X