Miyom

semasg

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2024
7
0
31
Arkadaşlar 8 haftalık hamileyim..miyom olduğunu öğrendim doktor düşük yapacağımı söylüyor ne yapacağımı bilmiyorum lütfen büyük miyomu olup sağlıkla bebeğini doğuran varmı

Arkadaşlar 8 haftalık hamileyim..miyom olduğunu öğrendim doktor düşük yapacağımı söylüyor ne yapacağımı bilmiyorum lütfen büyük miyomu olup sağlıkla bebeğini doğuran varmı
Merhaba,
7 haftalik gebeligim kurtaj ile sonlandi. Ve doktor miyom yuzunden bebegin gelismedigini soyledi. Benim 6 cm miyomum oldugu ortaya cikti. Baska bir doktora gittim yuzde yuz miyom yuzunden diyemeyiz dedi. Tekrar gebelik istiyorum ama ayni seyi yasamaktan korkuyorum. Umarim hamileliginiz cok guzel gecer saglikla alirsiniz bebeginizi

Çok üzüldüm bana da aldırıp ameliyat olup öyle gebe kalmamı söylediler bebekte sorun görünmediği halde ustelik

İleriki haftalarda kanama olabilirmiş dusuk olurmuş çok tehlikeli imiş bu şekilde hamilelik

Canım 10 cm miyomla normal doğum yaptım bebeğim taş gbi, bende oyle, ama miyomun yerleştiği yer onemli benımki karın boşluğuna doğru büyüdü hep, suanda da küçüldü gitti

Canım 10 cm miyomla normal doğum yaptım bebeğim taş gbi, bende oyle, ama miyomun yerleştiği yer onemli benımki karın boşluğuna doğru büyüdü hep, suanda da küçüldü gitti
Size de soylediler mi peki ayni seyleri ? Ve gebelikte cok agri oldu mu ? Son aylara dogru nefes problemleri cekebilirsin dedi doktor

Benim 9 ayda toplasan 2 3 kere ağrım oldu, bulantısız ağrısız sancısız gayet güzel bir gebelik gecirdim sükürler olsun ki, bende cok sey okudum araştırdım tedirgin de oldum ama suan bebeğim 2 aylık gayet sağlıklı

Merhaba bende miyomlu gebelik geçiriyorum. Doğumunuz nasıl geçti miyom zorladı mı yada kanama oldu mu ? Ve normal zamanında mı doğdu bebeğiniz? Son olarak gittiğim doktorlar büyük bir hastanede doğum yapmamı önerdiler sizin gittiğiniz hastane imkanları nasıldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…