Miyom,polip ve gebelik istemek

ada2211

Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2023
781
888
34
Kizlar Merhaba
Bugun doktora gittim gebelik planlama ve kontrol icin daha önce hic alttan bakmadilar bekar oldugum icin ilk defa bugun bakti evlendikten sonra miyom var dedi kucuk onemsiz sonra yani kese tarzi birsey var ancak ben ona demistim yumurtlama donemi iliskiye girmedim diye son adet tarihim de 19 mayis sonrasinda zsten iliski olmadi rahim duvarin kalinlasmis gorunmuyor dedi polipte olabilir diyor adetten sonra gwl tekrar dedi bu arada bi yumurtaligimda 5 digerinde 3 yumurta var dedi sayi az degil mi ? Bu polip kötü huylu mu acaba?

Son düzenleme:
Ben de gittim dün Dr rahim içinde bebeğin oluşmasını engelleyen yerde miyom var dedi. Alınması gerekiyor dedi. Yaşınız kaç sayı az gibi geldi bana.

Polip içinde en iyi Dr ya da Prof tercihin olsun. Çevremde polip ameliyatı olanlar oldu. Kötü huylu olacağını zannetmiyorum. O yüzden Dr görüş ve biran önce ameliyat ol. Sonra da rahim filmi çektir. Yaşın genç iken haftada 2 defa ilişki yaşa ki, hamile kalabilesin. Benim gibi hata yapma. Herşeye geç kalırsın

Docent bakti kotu birsey olmasindan korkuyorum ins degildir hamilelik konusunda da yani Allah kismet ederse istiyoruz etmezse de sağlık olsun böyleymis kısmet siz de uzulmeyin hersey Allahtan

Gönlünü ferah tut. Ameliyatını ol ve sonra bebişlerini kucağına alırsın sağlıkla inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…