Miyom ile Normal dogum yapan var mi?

merhaba,
benim hamile kalmadan once miyomum 3 cmdi ve hamileligim boyunca 9 cm olmustu, üstelik rahmimin icinde, plasentaya yapisikti.
Ben normal dogum yaptim, biraz zor oldu ama cok sukur hersey yolunda gitti.

merhaba,
benim hamile kalmadan once miyomum 3 cmdi ve hamileligim boyunca 9 cm olmustu, üstelik rahmimin icinde, plasentaya yapisikti.
Masallah ne mutlu size umarım ben de sorunsuz geçiririm gebe kaldığımda

merhaba,

Bende gebeliğimin 4. ayında fark ettim miyom olduğunu elime gelen bir sertlik vardı, şu an beş buçuk aylığız. İki farklı doktor ‘bebek eşinden bağımsız duruyor sıkıntı olmaz’ demişti. Ama bu miyom karnımın içinde bir bebek gibi hareket ediyor genellik karnımın sağ kenar tarafında ve içe doğru hareket ederdi. Bu gece uyandığım da göbek deliğimin üstüne çıkmıştı. Sizde de hareket ediyor muydu?

Merhaba, benimki hep sol taraftaydi ve bebek esine yapisikti o yuzden oglumu hep sag tarafimda hissediyordum, sol tarafim hep sertti ama kipirdamiyordu miyomum belki bebek esiginden dolayi bilmiyorum. Miyomun rahminin icindemi senin? bebek buyudukce rahminde buyuyorya belkide hissettigin budur, yani bebege bir zarari olacagini sanmiyorum, o minnak icerde yerini ayarliyordur

Arkadaşımın beraberdinde büyüdü 20 cm büyüklüğüne ulaşmıştı bebek büyüdükce oda büyüdü normal dogum için çok çabaladı ama sezeryan olmuştu ikisi birlikte alindi . Onun direnmesi çok sacmayi doğum olacağı gün eğer normal doğum yapsa bile kisti almak için sezeryan olacaktı bu sefer hem alttan hem göbekten dikişi olacaktı. Eğer sizinde böyle bı durumsa mantıklı olanı sezeryan bence

merhaba,
Benimde 3 tane var biri plasentaya yapışık 8 cm.daha 6 aylık hamileyim.Nasıl olacak bilmiyorum.Doğum sonrası miyomun alındı mı veya çok kanama olur deniyor o oldu mu acaba

merhaba,
Merhaba dogumu nerede hangi doktorla yaptiniz

Hangi hastane hangi doktordu acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…