Miyom Ameliyatı

ANKARA DA MYOM AMELİYATINI KAPALI YAPAN
GÜVENİLİR
İŞİNİN EHLİ
PARAGÖZ OLMAYAN
BİR DR ARIYORUM.
ACİL AMELİYAT OLMAM GEREKTİĞİ SÖYLENDİ
6 ADET MYOMUM VAR

GÜVENİLİR
İŞİNİN EHLİ
PARAGÖZ OLMAYAN
BİR DR ARIYORUM.
6 ADET MYOMUM VAR
Korhan kahraman var ben doğumumu onunla yaptım mükemmel bir doktor şimdi profesör oldu liv hastanesine geçti. Kapalı cerrahi miyom vb. Her amileyatta tek seçenek instagramdan da bakabilirsiniz arayabilirsiniz hemen cevap verir numarası var

Korhan Kahraman da karar kilmistim aslinda, oldukca iyi ve ilgili bir dr ama zamanlama skintimiz oldu, bir takim aksiliklerden dolayi, bende Dr.Polat Dursun'a ameliyat oldum 1.5 ay once.rahat gectigini soyleyebilirim.6 cm civarindaydi benim miyom

Korhan Kahraman da karar kilmistim aslinda, oldukca iyi ve ilgili bir dr ama zamanlama skintimiz oldu, bir takim aksiliklerden dolayi, bende Dr.Polat Dursun'a ameliyat oldum 1.5 ay once.rahat gectigini soyleyebilirim.6 cm civarindaydi benim miyom
KAPALIMI OLDU
KAÇ TANE MYOM VARDI
ÖZELDE Mİ OLDU
NE KADAR FATURA KESİLDİ

korhan bey liv'den ayrıldı ve muayenehane açtı. ben liv'deyken gitmiştim. dış gebelik takibimi yapmıştı. teknik bilgisini bilemem. muhakkak iyidir. zaten araştırıp gitmiştim. tus derecesi filan var. ben de böyle şeylere çok önem verirdim. ama artık insanlığa bakıyorum. buraya yazdım az önce yaşadıklarımı. 3 ayı geçti daha yeni kendime gelebildim psikolojik olarak:

https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/ankara-liv-hospital.890912/page-6#post-58254273

bende bebek düşünüyorum yaklaşık 10 aydır doktor kontrolündeyim. ve kontrole gidince öğrendim miyomlarımı bende bir buçuk yıllık evliyim..
miyomlarımın biri 2 biri 1.3 dediler.
10 ay içinde klomen femara hepsini kullandım hiçbir sonuç alamadım.tahlillerimde hsg filmimde eşimde hiçbir problem yok... şimdi aşılamaya yönlendirdi doktorum.. miyomlarım rahimde değilmiş şimdilik ama rahime doğru büyürse sorunmuş...
sizce ne yapmalı miyomları aldırmalı sonra aşılama mı yaptırmalı yoksa bikere aşılamayı denemeli mi ?
tecrübeleriniz hangi yönde arkadaşlar ?

GÜVENİLİR
İŞİNİN EHLİ
PARAGÖZ OLMAYAN
BİR DR ARIYORUM.
6 ADET MYOMUM VAR
devlette çalışan zekai tahir burak hastanesinde doç. dr. onur topçu var, kapalı ameliyatlarda çok iyi diye duymuştum, orda ücret de çıkmıyor bildiğim kadarıyla

merhaba ben laparoskopiyle miyomlarımı aldırdım üç ay önce ve hala göbeğimde ağrı oluyor ev işi yemek alışveriş yaparken zorlanıyorum gidip gidip uzanmam gerekiyor bir türlü normal sağlığıma kavuşamadım benzer deneyimi olan var mı?

Merhaba ,
Aradan çok u<un zaman geçmiş ama umarım iyisinizdir ve hersey yolundadır.Çok detaylı yazmışsınız elinize sağlık.Aynı durumu yaşıyorum 8,5 cm .ntramural myomum var.Tüp bebek yapıldı ama kalbi durdu ne yazıkki. Kürtajla beraber myom ameliyatı öneriliyor ne yapacağımı şaşırdım. Anlatımınızdan doktorunuza güvendiğiniz anlaşılıyor.Bu bende de güven oluşturdu.Ameliyatı oldunuz mu ? naslı geçti ;? Yapışıklık kanama gibi şeyler yaşadınız mı ? Sonrasında gebelik oldu mu ? Bilgi verebilirseniz çok sevinirim. İyi günler dilerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…