Miyom ameliyati

ceyfer23

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2024
2
0
39
Herkese merhaba arkadaslar cok yogun kanama yillardir suren agri ara kanamalar sonucu 11 haziranda jinekolojik onkolojide acik miyom ameliyati oldum.20 gun boyunca dayanilmaz agrilar cektim ameliyat sonrasi.emboli corabi korse giydim.gunlerce tuvalete cikamadim.tam onlar biraz hafifledi duzeldi derken bu kez regli oldum ama ameliyat oncesi sikayetlerim hala ayni.yine kanamam yogun ve parcali agrimda ayni.sizce bu surec normalmi.siz ameliyat sonrasi hemen toparlanabildinizmi.kanamalariniz ne zaman duzene girdi.ben ayin 30 unda regli olmustum ayin 17 sinde tekrar lekelenmem oldu ve inanin kadin olmaktan biktim

Merhaba ben de yakın zamanda myom ameliyatı olacağım acaba hastaneye giderken yanımda neler olmalı bilgi verebilir misiniz?Bana lazım olacak eşyalar nelerdir?Bu arada geçmiş olsun

Ben iki kez açık ameliyat oldum. İlki kolay ikincisi zordu. Aneliyat sonrası adetim miyom öncesi adetlerim gibiydi. Eğer miyom öncesi de kanamaniz coksa ameliyattan sonra o sekilde devam eder.korseyi doktora sorup mu taktınız? Çünkü benimki önermedi. Ben takmamistim. Ayrica kabızlık için lagman yapabilir ya da bagirsak calistiran sebzelerden yiyebilirdiniz. Bemim son ameliyatın üstünden 7 ay geçti ve şu an gayet normalim. Cok geçmiş olsun ayrıca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…