Miyom ameliyatı

68aksarayli

Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2022
730
206
27
Kızlar miyom ameliyatı olan var mı yada miyom yüzünden tahmini aldıran luften dönüş yapar mısınız????

Merhaba geçen hafta çarşamba günü açık miyom ameliyatı oldum rahmimin arka tarafında 7 cm lik bir miyomdu ameliyatım başarılı geçti rahim alınmadı aşırı kanama olmadıkça rahmi almıyorlar riske girmemek için açık ameliyat yaptı doktorum. Korkma ol ameliyatını ben 3 aylık bebeğimi kaybettim evet ameliyat sonrası biraz zor ama geçiyor

Kızlar miyom ameliyatı olan var mı yada miyom yüzünden tahmini aldıran luften dönüş yapar mısınız????
2 gün önce açık ameliyat oldum 7 cm tek miyom rahimin tepesinde olarak söylendi. Çok şükür tertemiz geçti süreç biraz zor açıkçası sezeryan kesisi gibi öksüremiyorum bile ama geçecek depremde insanlar uzuvlarını kaybetti bizimki de bi kesik yani iyileşir Allah’ın izniyle

Yorumumu güncellemek istedim ilk iki gün zor evet ama sonra hiç bir şeyiniz kalmıyor karında hassasiyet oluşuyor ki o kadarcıkta olsun. Belki hiç ameliyat geçmişim olmadığı İçin korkup öyle yorumlamışımdır. 10. Gün dikişlerim alındı 11. Gün işime başladım. 11.gün masaj yapma kıvamına geldim sertliğin dağılması İçin çok önemli. Olmanız gerekiyor ise geciktirmeyin büyütmeyin rabbim her şeyin sabrını şifasını veriyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…