Miyom ameliyati Önder Koç a ameliyat ilan var mi memnun mu

dermanarayan37

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2023
15
0
44
Merhaba arkadaşlar koruyucyu miyom ameliyati yapan tavsiye edeceğiniz hekim var mi
Önder Koç ameliyat olan varsa tavsiye eden var mi

Merhaba arkadaşlar koruyucyu miyom ameliyati yapan tavsiye edeceğiniz hekim var mi
Ben kendisiyle gorustum miyomlarimla ilgili ilk gorus aldigim doktordu bana dikine kesiyle miyom ameliyatimi yapacagini soyledi bu tur kesilerin kasi kestigi icin hasta konforu acisindan cok zor iyilesmesi olan ve iz acisindan da cok cok kotu sonuclar doguran bir yontem oldugunu ve sezeryan kesisiyle bu ameliyatin yapilacagini diger gittigim 5 ayri profesor soyleyince sasirdim neden bu yola beni sokmak istedigini…. daha sonra sekreterini aradim hocanin neden boyle soyledigini sorguladim bana cevap olarak hocanin demesine gore boylesi daha konforluymus yanitini verdi kime gore neye gore!?? Hocanin elinin konforuna gore !!! Benim nasil kesilip bicildigimin onemi sifir! Ayrica hemen haftaya yapalim ameliyati aceleciligindeydi devamli. Sekreteri desen evlere senlik iletisim kurmak egosundan firsat bulursaniz konusabilmek buyuk basari! Bana verdigi fiyatta fatura istemezsem 89 bin istersem 134 bin idi!!!

Merhaba ben Ankara’da Prof Dr Polat Dursun a açık Miyom ameliyatı oldum 2 hafta önce 12 cm’lik Miyom çıkarıldı. İkinci gün gece Ankara’dan evime uçakla geldim bir haftada ağrılarım geçti şuan ikinci hafta araba kullanıyorum ağrılarım hiç yok rahatça yürüyüp dışarı çıkabiliyorum açıkçası çok memnun kaldım, daha önce apandisitten ameliyat olmuştum ondan daha hızlı toparladım Polat hoca alanında çok iyidir kesinlikle tavsiye ederim. Soracağınız birşey olursa yardımcı olurum.

Allah sifa versin..rahmimin korunmasını istiyorum..

Merhaba kapalı ameliyat yapıyor mu çocuğum yok rahme zararı olur diye ameliyattan korkuyorum. 8 cm miyom var

Merhaba kapalı ameliyat yapıyor mu çocuğum yok rahme zararı olur diye ameliyattan korkuyorum. 8 cm miyom var
Kapalı olmasının bir önemi yok hatta burda açık ameliyat daha güvenli ve elhamdülillah rahmime hiçbir zarar gelmeden ameliyatımı yaptı, zaten birçok tecrübeli doktor bu şekilde Rahime zarar gelmeden ameliyat yapıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…