MİYOM AMELİYATI LÜTFEN OKUMADAN KARAR VERMEYİN

Pskgkcn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2023
1
0
34
Arkadaşlar merhaba,

Eğer miyom ameliyatı kararı verildiyse özellikle Acıbadem gibi büyük özel hastahanelerde alanında en iyi doktorların fikriyse bile araştırmalısınız. 8,5 cm miyomum olduğu devlet hastanesinde açık ameliyat özel hastahanelerde kapalı ameliyat fikirleri verildi. Alternatif ameliyatsız yöntemlerin kemik erimesi ya da hormonal problemler oluşturması gibi daha büyük riskleri olduğunu bu işin tek seçeneğinin ameliyat olduğuna ikna olmuştum ki miyomları 3.5 4 cmken tespit eden doktorum Op. Dr. Ebru Coşkun'a tekrar gitmeye karar verdim uzak bir mesafede olduğu için ilk ona gitmemiştim korktuğum içinde alanda kim varmış diye araştırarak dolaştım hem maaliyet olarak kaç katıydı hem kararları yıpratıcıydı bence alanda en iyilerden birisi Ebru Coşkun bir kere insani ve doğru kararlar verdiren birisi miyomlar tekrar oluşabiliyormuş hemen panikle ameliyat olmayın. İki ayrı kitleye göre hesaplayıp boyutu büyük kabul ediyorlar onun öyle olup olmadığını mutlaka araştırın ve dediğim doktora mutlaka uğrayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…