Miyom ameliyatı izmir/ istanbul özel hastahane tavsiye, lütfen

thelmaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2024
2
0
Merhaba forumlara yeni üye oldum. Bende de üç miyom tespit edildi, en büyüğü 3-4 santim kadar. Yurtdışında yaşıyorum. Jinekoloğum miyomların hamileliğe engel olmadığını söyledi. Miyomlardan birtanesi rahim içinde ve onu alırsa zedeleneceğini düşünüyor rahmin. Hamile kalmak istiyorsam mümkün olduğunca ameliyatı ertelemem gerektiğini düşünüyor. Reglimde ilk iki gün aşırı kanama oluyor, sonra kesiliyor, lakin korkunç derecede katlanılmıyacak ağrılarım oluyor. Evli değilim, yaşım 37 ve çocuğum yok. Ama ben rahmim zedelensin istemiyorum durum bu kadar kritik mi güvenemiyorım da söylemlerine.Buradaki doktorlara , uzmanlık ve becerilerine güvenemiyorum. Bir de türkiyede özel bir hastahane ya da klinikte baktırmak istiyorum. Bana önereceğiniz bir isim var mı? İstanbul ve izmir olabilir. Rahmi koruyacak bir amelyat olmasını diliyorum bu acılara katlanamıyorum, yardımlarınızı, deneyimlerinizi rica ediyorum hanımlar . Yanlış yere yazdıysam özür dilerim forumu kullanmaya yeni başladım. Sevgilerimle, Thelma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…