Miyom 14 cm

xxxcananxxx

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2019
100
-10
42
14 santim miyomum var ve doktor rahimin alınmasını söyledi rahimi kurtarmak istiyorum hiç evlenmedim kızım iyi bir doktor varsa İzmir'de yaşayan bir arkadaşımız bana önerirse beni bu dertten kurtarırsa ona dua ederim

Bunu hangi doktor dediyse sakın bir daha gitmeyin. 25 cm miyomu bile cok rahat alıyorlar. Bekar çocugu olmayan birinin rahmi mi alınır ya Allah korusun, doç.dr taha takmaz, doç.dr gökhan boyraz instagramdan girip bakın cok başarılı operasyonları var

İzmir'de varsa bı doktor yardımcı olurmusunuz

Keşke bana o doktor isimlerini verseniz izmirden yaziyorum

Merhaba bende de submukoz miyom var doktor araştırıyorum. Rahim koruyucu ameliyat için.tavsiye edeceğiniz biri var mu
Merhaba, benim doktorum Gokhan Boyraz. Alaninda tecrubeli, isinin ehli bir hekim. Miyom boyutu ve yerlesimi farketmeksizin rahmi mutlaka koruyor. Ben de gecen sene ameliyat oldum, 30 cm miyomumu cikardi ve rahimde bir problem yok, normal dogum bile yapabilirmisim. Kendisiyle gorusmenizi oneririm, gecmis olsun

Ben de kendisinde oldum. Hamile kalabildiniz mi ben 7 aydır deniyorum

Kesinlikle doktor Hanifi Şahine gitmelisin İstanbulda. Bende tam 7 tane miyom vardı. Kaç doktor rahim alınması lazım dediği halde rahmimi almadan temizledi.

Merhaba ben Ankara’da Polat Dursuna ameliyat oldum 4 tane miyom aldı ameliyattan çok memnun kaldım

ameliyat nasil gecti, acik miydi kapali mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…