(¯`¸·´¯)Miyam Ameliyat Oldu(¯`·¸´¯)

iclo

Guru
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2006
179
1
canım kızım miyayı pazar günü kısırlaştırdık arkadaşlar,canım ya vete bıraktık amaliyatı bir saat sürer dedi bizde o çevrede oyalandık geldiğimizde bitmişti,henüz ayılmamıştı yavrum,öylece çaresiz uyuyordu akşama kadar vet kaldı.Akşam eve getirdik hala baygında arada ayıyor kusmak için çırpınıyor,yürümeye çalışıp ordan oraya çarpıyordu.Boyunluk taktık o halinde boyunluğu çıkardı durmadan istemedi yavrum,sabaha kadar uyumadım bekledim 7 defa narkozu atmak için kustu,sabah 5 te ancak kendine geldi,o haliyle bir tırmanışta dolabın üzerine çıktı yaramaz.Neyse fazla uzatmayayım bu gün üçüncü günü toparlandı,oyunlar oynamaya başladı,4 gün antibiyotik alacak .kısırlaştırmak isteyen arkadaşlara belki bir fikir verir diye biraz uzun yazdım.

ya. işte ben o yüzden kızımı kısırlaştıramıyorum. kıyamıyorum..... ama kızgınlık dönemi de bayağı zor geçiyor. artık bir anne olsun, sonra düşüneceğim bende....bu arada kızına geçmiş olsun diliyorum..toparladığına sevindim...............

çok saol canım,bende kızgınlığı zor geçiyor diye kısırlaştırdım zaten.Birde bebek yaptırmayı düşünmüyorduk,çünkü verebilecek yer yoktu o yüzden

X