Makyaj Ürünleri MİSSHA M SHINY BB KREM yorumlarım

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

babyface27

makyajguncem.blogspot.com
Kayıtlı Üye
15 Mart 2010
1.588
2
des.jpg

BLOGUMDA PAYLAŞTIĞIM BİR YAZIYI SİZİNLE DE PAYLAŞAYIM DEDİM:KK34:

ÖZELLİKLERİ:
*Görkemli inci ile cildinize ışıltılı vererek parlak ve sağlıklı bir cilt oluşturulmasına yardımcı olur.
*Cildi rahatlatır.
*Çiçek özleri,elmas tozu ve inci tozu ile cildi korur.
*SPF 27 güneş koruması ile cildi güneşin zararlı ışınlarından korur.

Annemle tam bir Missha BB krem fanatiği olduğumuz için değişik türlerini de denemeye karar verdik o yüzden özellikleriyle aklımızı çelen missha bb shiney krem aldık.

Bu kremin diğer kullandığımız Missha BB perfect kremden farkı;cildi daha canlı ve parlak bir görünüme kavuşturması.Parlaklıktan kastım yağlı bir yapısı olmasından değil içinde çok minik ışıltılar var,diğer Missha krem gibi ciltte gayet kalıcı,ciltte akma,yağlanma yapmıyor ama cildi daha sağlıklı bir görünüme kavuşturuyor ve cilt daha genç bir yapıya kavuşuyor.Kapatıcılık özelliğinin yüksek olmasından mütevellit cildi pürüzsüz gösteriyor.Spf 27 güneş koruması içermesi de cabası.Yaz-kış tereddüt etmeden kullanılacak bir ürün.

Kısacası bu kremden de diğer kremden olduğu kadar çok memnun kaldık.Swatchını aşağıda gösterdim:KK66:

13530107_o3.jpg
images%2B%25282%2529.jpg

des.jpg

BLOGUMDA PAYLAŞTIĞIM BİR YAZIYI SİZİNLE DE PAYLAŞAYIM DEDİM:KK34:

ÖZELLİKLERİ:
*Görkemli inci ile cildinize ışıltılı vererek parlak ve sağlıklı bir cilt oluşturulmasına yardımcı olur.
*Cildi rahatlatır.
*Çiçek özleri,elmas tozu ve inci tozu ile cildi korur.
*SPF 27 güneş koruması ile cildi güneşin zararlı ışınlarından korur.

Annemle tam bir Missha BB krem fanatiği olduğumuz için değişik türlerini de denemeye karar verdik o yüzden özellikleriyle aklımızı çelen missha bb shiney krem aldık.

Bu kremin diğer kullandığımız Missha BB perfect kremden farkı;cildi daha canlı ve parlak bir görünüme kavuşturması.Parlaklıktan kastım yağlı bir yapısı olmasından değil içinde çok minik ışıltılar var,diğer Missha krem gibi ciltte gayet kalıcı,ciltte akma,yağlanma yapmıyor ama cildi daha sağlıklı bir görünüme kavuşturuyor ve cilt daha genç bir yapıya kavuşuyor.Kapatıcılık özelliğinin yüksek olmasından mütevellit cildi pürüzsüz gösteriyor.Spf 27 güneş koruması içermesi de cabası.Yaz-kış tereddüt etmeden kullanılacak bir ürün.

Kısacası bu kremden de diğer kremden olduğu kadar çok memnun kaldık.Swatchını aşağıda gösterdim:KK66:

13530107_o3.jpg
images%2B%25282%2529.jpg

Bu ürünü nerden satın alıyorsun hangi siteden bana direkt bir link verebilirsen sevinirim

Bu ürünü nerden satın alıyorsun hangi siteden bana direkt bir link verebilirsen sevinirim

yurt dışından alıyordum ama artık yurtdışından kozmetik alışverişi yasak fakat akrabalarım aacılığyla getirttiğim misshaları blogumda satıyorum.blogum makyaj güncem...

mrb cnm bloğunda okudum bu malum siteden bioderma ürünlerini satın almışsınız ama ürünler orjinal mi acaba arkasında puanları var mıydı bilgilendirirsen sevirim ürün almayı düşünüyorum

Güzel bir paylaşım olmuş; bende makyaj malzemesi tutkunuyum diyebilirim.:KK34:
Ben sadece missha'nın BB creamini denedim.
Bloğunuzada göz atacağım...
Ürünler hakkında sizinle fikir alışverişi yapmak güzel olur.:KK31:

bende yazın aldım 21 numarasını.açık tenli olduğum için güzel durdu ama normal güneş kremini sürünce nasıl yağlı duruyosa buda öyle yağlı duruyo(pudra sürmek gerek) ve ben ilaç kullandım çillerim geçmişti.bb kremi aldım dışarı çıkarken sürdüm ve çillerim 2 hafta içinde geri geldi.yani güneş koruma faktörü pek de işe yaramıyo ama tüm bunlara rağmen çok da kötü değil işe yarar bi ürün (63 tl idi fiyatı ben aldığımda)

bende yazın aldım 21 numarasını.açık tenli olduğum için güzel durdu ama normal güneş kremini sürünce nasıl yağlı duruyosa buda öyle yağlı duruyo(pudra sürmek gerek) ve ben ilaç kullandım çillerim geçmişti.bb kremi aldım dışarı çıkarken sürdüm ve çillerim 2 hafta içinde geri geldi.yani güneş koruma faktörü pek de işe yaramıyo ama tüm bunlara rağmen çok da kötü değil işe yarar bi ürün (63 tl idi fiyatı ben aldığımda)
hangi ilaç kullandın çilleri geçmişise merak ettimmm

hangi ilaç kullandın çilleri geçmişise merak ettimmm

Expigment ve acnelyse uyguladım.ilk önce haziran ayında yaptım yüzüm 2.derece yanık oldu cildiyede tedavi gördüm yanık ilacı filan verdiler eylülde gel dediler (kendi kafama göre bu siteden görüpte başladım) :KK70: eylül ayında gittim onlar sadece expigment verdiler ve gece sür dediler tabi ben gene durmadım bütün cilt emdikçe tekrar sürdüm ezpigmenti.kafama estikçede acnelyse sürdüm yine yanık gibi oldu çok kızardı ama önceki gibi değildi.ben o kadar sık kullandığım için 3-4 günde çiller nerdeyse tamamen gitti ama kızarıklığın gitmesi 1-1 buçuk hafta sürdü.kızarıklık gitsin daha doğrusu yanık olmasın diyede memocal krem veriyorlar iz kalmasını önlüyomuş

Elimde epey fazla missha shiny var...cok uyguna birakicam...msg yazabilirsiniz detaylar icin

X