miskin ve tombul kadınlar gurubu topağı (topik :) )

selammm amöa kimseyok zannımca bugün başlayamadım ama yarın sirkeli suyum az kalan bir hapım vardı ona başklıyorum elma yemeğe devam ablacım senindediğin çayı yaopacam inceltici kremimi sürecem akşmalrıda dersaneye gitmezde eve gelirsem 40çöpü yapacam kararlıyım azimliyim incelcem ya istemeye geldiklerinde yuvarlak bişi olarak çıkmak istemiyorum malum günde bitti zaten

o zaman kim tutar seni hadi gülüm tozunu yuttur bize, bak bu defa beni geçip kilonu düşürmeni beklemem ben de veriyorum ona göre sırnaşık şey

yaa kızlar pes etmek yoookkk

iki gündür acayip duruşmalarım var yorgunluktan ölmek üzereyim

ama pes etmicez tam gaz devaaamm

ben başladım bile sabah duvar şınavı ve ayakta dizi bükerek karnına doğru çekme hareketi ve sabit durup her iki yana sırayla eğilme hareketi yaptım yanlarım az erisin diye ..
sabah 2 dilim peynir 5-6 tane yeşil zeytin yedim kahvaltıyı hep geciktiriyordum bu defa zamanında yaptım...bu aralar biraz daha meyve ve bitki çaylarına ağırlık ver seni zinde tutar ..

Günaydınlar nasılsınız hanımlar opuyorumnanaktan

Gece bi susamışım kiii kurumuş dilim damağım gözümü açtığımda hemen koştum su içtim :kedi: su içmekten korkarsam olucağı bu tabi kaydirigubbakcemile3

yok tatlım almadım daha, bu ay çok masraf çıktı alamazdım zaten :1ninca: Kenara köşeye atabilirsem almayı düşünüyorum iştahımı güzel kesmişti özellikle akşamları...

ne güzeldir ya 65 e düşmek hihoyyyt

ipeğim bizde inşallah 2010 yılı içinde 60 lı rakamlşarı görürüz, ne güzel bir duyguymuş anlarız canım, inşallaaaaaaaaaah:Saruboceq:

ekim ablaammmm vercez ha gayret :)

seninde zayıflama hikayeni okuruz inş :)

ya bu arada ben yine bi hap kullanma şeyine girdim arkadaş aldı iplik gibi oldu CADIARZU

acep banada yararmı diye düşünüyom :1ninca:

ay ben sabah geç kaldım kremimimi bile sürmedim sadece greyfurt suyu ve sirkeli suyumu içitim bir dilim ekemkle ne yersem artık öğlende ayıptır söylemesi azıcık balık yedim ekemksiz çayın şekerinide 1 e düşürdüm hiç tat almıyorumm yaa

good_evening_04.gif

Günaydınlar nasılsınız hanımlar opuyorumnanaktan

Gece bi susamışım kiii kurumuş dilim damağım gözümü açtığımda hemen koştum su içtim :kedi: su içmekten korkarsam olucağı bu tabi kaydirigubbakcemile3

yok tatlım almadım daha, bu ay çok masraf çıktı alamazdım zaten :1ninca: Kenara köşeye atabilirsem almayı düşünüyorum iştahımı güzel kesmişti özellikle akşamları...

ne güzeldir ya 65 e düşmek hihoyyyt

canim benim acele etme vermekle cunku hizla gidenler cabuk geri donuyoo sonra gulum agir agir verelimki geri gelmesinler kuzucukum

ya bu arada ben yine bi hap kullanma şeyine girdim arkadaş aldı iplik gibi oldu CADIARZU

adı ne ilacın, bende araştırayım..yarından itibaren sigara 3-4 katı zamlı bırakınca kilo alıyorum ve mecburen bırakıcam bende o ilaçtan kullanırım belki

ay ben sabah geç kaldım kremimimi bile sürmedim sadece greyfurt suyu ve sirkeli suyumu içitim bir dilim ekemkle ne yersem artık öğlende ayıptır söylemesi azıcık balık yedim ekemksiz çayın şekerinide 1 e düşürdüm hiç tat almıyorumm yaa

ben çayı çok içiyorum yarım şeker bile atsam oooooo çok oluyordu bende şekeri bıraktım aylardır şekersiz içiyorum ilk başta zorlanırsın sonra şekerlisini içemezsin çayını tomurcukla daha lezzetli yapınca şekersiz içmek daha kolay olur..yağda kızarmadıkça balık diyet yemeklerinin kralıdır gülüm afiyet olsun

Mutlu ve incecik bi yıl diliyorum size hanımlar opuyorumnanaktan

merak ettim şimdi şunu :kedi:

X