miskin ve tombul kadınlar gurubu topağı (topik :) )

diyet tickerım silinmiş gerçi bu kadar süre yoktum nickimin silinmemesine şaşmalı :kedi:

gün itibariyle tombulluktan kurtulma çalışmaları başladı kaydirigubbakcemile2

tartı vurmuş 102'ye lmaz:

hoşgeldin canım ...sitede bir ara sorun vardı hepimizinki silinmişti....sen en son kaç kiloya kadar düşmüştünCADIARZU

hepiniz hoşgeldinizzzzablacım haklısın ama işte malum dönemde vardıya alınganlık diz boyuydu şimdi iyiyim ben ara öğünlerde soda içmeye başladım önceden içiyordum epey faydasını görmüştümm tekrardan kilo vermek için savaşa hazırlanıyorummmm

kızlar pes etmek yoookkkk

canlarım sizde hoş geldiniz

ya 62 kilodan 74 e yükselmem sonra 72 düşüp 76 yeniden fırlamam beni fazlasıyla üzdü ekim ablamın dediğii gibi millet ne tombulsun yada hamilemisin gibi uyuz uyuz sorular sordukçada kudurdum ve üzüldüm

şimdi ise bir kilo verdim bir hafta oldu. inanınki beş kilo vermiş gibi görünüyorum aynaya bakınca yada ben öyle görüyorum kendimi

herşey hissetmek düşünmekle oluyor bence

başaracağız

sabah öylen her istediğimi yiyorum ama akşaaamm mutlaka brokoli yada karnıbahar yoğurtla doyası yiyorum

duvar şınavımı ve adımlarımı mutlaka yapıyorum

vereceğiz başka yolu yooookkk

Günaydınlarrrrrr zemuszemus ekim ablamın yönlendirmesiyle ben de geldimmm opuyorumnanaktan
canim benim hosgeldin fistigimmm
prensesim hoş geldin canım:1hug:
hosbuldukk bitanemmm
diyet tickerım silinmiş gerçi bu kadar süre yoktum nickimin silinmemesine şaşmalı :kedi:

gün itibariyle tombulluktan kurtulma çalışmaları başladı kaydirigubbakcemile2

tartı vurmuş 102'ye lmaz:

hadi hayirlisi gulum, hepbirlikte destekle gitcek kilolarimiz insallah balim

kizlar daha once bi dilim light ekmekle kahvaltida doyardim ama artik kesinlikle sabah bi dilim yetmio iki dilim yiyommm napcam benn

hoşgeldin canım ...sitede bir ara sorun vardı hepimizinki silinmişti....sen en son kaç kiloya kadar düşmüştünCADIARZU

hoşbuldum ablacım opuyorumnanaktan bizim başlıkta herşey düzgün giderken 95 e kadar düşmüştüm. Sonrasında kıtlıktan çıkmış gibi kendimi yemeye vurunca hoooop hepsi geri geldi tabi mafoldumben

Kışın kilo vermek daha zor geliyo bana, su içince çok üşüyorum çünkü kaydirigubbakcemile3

canimin ici
bu zayiflama ilaclari topikleri kapatildi malesef artik yazamioz oraya kisin kilo vermek daha zorlasiyo hareketlerimiz azalioda haklisin gulum ama yinede bol su icmeye gayret et guzelcim bitki caylariylada destekle balim olurmu?hic uzulme yine verirsin canimbenim bide ne kadar az kilo verirsek o kadar kalici oluyo hizli giden kilo hizla geri donuyo yavas emin adimlarla vercez verdiklerimiz donmemek uzere gitcekler insalla benimde durdu kilo vermem antidepresanlarda etkilo metebolizmayi sen bu arada lwyi icmeye devam ediomusun kuzum

bende öyle hatırlıyordum 95 tin..kendini yemeye vurmak çözüm değil benimde kilo vermem bu ara durdu ama kilo almıyorum çok şükür çünkü 10 kiloyu vermek 7 ayımı aldı kendime küçük hedefler belirliyorum şimdiki hedefim 89 kilo olmak, o zamana kadar kendime kıyafet almıycam 89 olduğumda kendimi kıyafetle ödüllendirip 103 kilo olduğumda giydiklerimin hepsini evden atıcam çünkü bir daha asla kilo almıycam, kendimi buna inandırdım işe yarıyor vermesem bile almıyorum...sende dene, kışın biraz acılı yemekleri tercih et vücudu ısıtıp metabolizmayı hızlandırıyor sıcak sıcak yeşil çay ve bitki çayı iç, tekrar vereceksin ama geri almayacaksın

selammm amöa kimseyok zannımca bugün başlayamadım ama yarın sirkeli suyum az kalan bir hapım vardı ona başklıyorum elma yemeğe devam ablacım senindediğin çayı yaopacam inceltici kremimi sürecem akşmalrıda dersaneye gitmezde eve gelirsem 40çöpü yapacam kararlıyım azimliyim incelcem ya istemeye geldiklerinde yuvarlak bişi olarak çıkmak istemiyorum malum günde bitti zaten

hep destek tam destek hihoyyythihoyyythihoyyyt
hihoyyythihoyyythihoyyyt
hihoyyythihoyyythihoyyyt
hihoyyythihoyyythihoyyyt
hihoyyythihoyyythihoyyyt
hihoyyythihoyyythihoyyyt
hihoyyythihoyyythihoyyyt

yaa kızlar pes etmek yoookkk

iki gündür acayip duruşmalarım var yorgunluktan ölmek üzereyim

ama pes etmicez tam gaz devaaamm

Günaydınlar nasılsınız hanımlar opuyorumnanaktan

Gece bi susamışım kiii kurumuş dilim damağım gözümü açtığımda hemen koştum su içtim :kedi: su içmekten korkarsam olucağı bu tabi kaydirigubbakcemile3

yok tatlım almadım daha, bu ay çok masraf çıktı alamazdım zaten :1ninca: Kenara köşeye atabilirsem almayı düşünüyorum iştahımı güzel kesmişti özellikle akşamları...

bende diyorum ben ben 65 e düşmüşüm :)

ne güzeldir ya 65 e düşmek hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…