miskin ve tombul kadınlar gurubu topağı (topik :) )

he he ben dün dedim haşlama pirinç ve yeşil çaydan başka bişey yiyip içmeyeceğim japonlar gibi zayıf olurum belki :jeyyar:

hea bizim neyimiz eksik japonlardan kaydirigubbakcemile3

akşamları yoğur ve brokoli haşlaması yiyom birazda tuz çok doyurucu ve kalorisiz söleyim bebeq zemuszemus

Bu konu içeriği ve hoş sohbetleriniz sayesinde, Geyiğe taşınıyor ..Bilginize

kızlar taşındık tası tarağı toplayıp gelin :)))

muhahaha yettim gari

neyse nerde kalmıştık

brokoli diyetine başladım ekim abla öğlenden sonra sadece brokoli ve yoğurt yiyom

yakında yaşerirsem şaşırmayın

bu arada bugün ikiyüz adım step yaptım duvar şınavı çektim

diğer miskinler neler yapmış bakim

ard ardına lapa ve brokoli diyeti yapıyorsunda doğrumu dengeli beslenmelisin ve diyetlerinde 1-2 kaşık zeytin yağını mutlaka eklemelisin biliyorsun değilmi, bazı besinlerin yağını yakmak için zeytin yağı şart

dün spor olsun diye banyo duvarı küvet yerler 2 kat fırçalandı, ev süpürüldü, mutfak eşyalarının yeri değiştirildi ve temizlendi, havada sanal bisiklet çevirme hareketi birkaç dakika yapıldı, şimdi yanlarım ağrıyor:)))

ya spor olsun diye yakında adam dövücem iyi kalori yaktırır:)))

kız abla bir türlü başlayamıyorum

lapa diyetine hiç başlamadım brokoli diyetinide kendim uydurdum dün baktım hiç kalorisi yok çokta doyurucu. bundan sonra karar aldım madem akşamları yemek yemeden dayanamıyorum bari brokoli yiyeyim

zeytin yağımı hiç denemedim kesin denemeliyim

senin öğrettiğin duvar şınavı yüzünden kollarım tutulmuş -tatlicadiarzu-

duruşmaya çıkamadım :jeyyar:

dövüş geçmişin varmı, yada dövüş sporları deneyimin

brokoliyi sadece akşam yemeği niyetine yiyeceksin demek, çok iyi o zaman

ehuehehe caponumun kafası karışmış

bebiş asıl amaç hareket diğerleri kendi uydurduğumuz diyetler

bu arada her gören icelmişin diyor ama daha tartılmadım

dövüş geçmişin varmı, yada dövüş sporları deneyimin

var abla olmamı secret faytır oynardım küççükkene süper dövüş bilirim :dance:

kafam karışmış ne demek hiç bişi anlamadımm yaaaa bende malum döneme girdimama olmadım allah öküz iştahı vermiş gece gündüz yiyorum destekk verin banaaaaa bişiler yapın

caponum tut kendini bebeğim sakın yeme yoksa tartıda çok üzülüceksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…