miskin ve tombul kadınlar gurubu topağı (topik :) )

abla ya ben düğüne kadar 3 4 kilo vermek istiyorum aslında 5 ama çok uzak gibi geliyor hoş daha 1,5 ay var ne yapacağım ben böyle ühüüü

japonum üzülme bebeğim aynen bende iki kilo almışım üzülüyorum ama hep beraber verceeezzz :)

aa sen adanadaymışsın
ben istanbuldasın sanmıştım
aletin adı ne peki

netten aldım kuzum twist and stepper diye bir alet elli liraya aldım ikinci el ama hiç kullanılmamış gibi :)

taçsız prensesim sende zayıflarsın hatta incelmiş gördüm seni kıs :)

aramızda en iyimiz ekim ablam zannımca

sğl cnm bende araştırayım netten

abla ya ben düğüne kadar 3 4 kilo vermek istiyorum aslında 5 ama çok uzak gibi geliyor hoş daha 1,5 ay var ne yapacağım ben böyle ühüüü

düzenli ana öğün ve ara öğün yiyeceksin kabızlıktan kurtulacaksın, kilo vereceğine inanacaksın, bol su içip normalde yaptığımız ektralara devam edeceksin 4 kilo kesin gider...

kııızz ne iyisi içinide tek obez benim ühü ühüdelikafadulden

miskinler size yeni bir hareket önereyim... ben miskini bile zorlanmadan yaptığıma göre sizde yapabilirsiniz..ayakta dizinizi kırarak( mecazi gerçek kırmayındelikafadulden) bacağınızı kendinize doğru çekin sırayla sağ ve sol bacağı başlangıçta 10 ar kez...sonra yapabildiğiniz kadar yana doğru yine dizi kırarak yukarı aşağı ...inşallah hareketi açıklayabilmişimdir bu hareket yanları ve kerın göbüş bölgesini çalıştırıyor...

abla bu aralar herkes almış yaa etrafımda kime sorsam kilo aldım diyo sanırım mevsimsel bişi

verdiğin hareketler çok işe yarıyor sağol cnm yaa

abla bu aralar herkes almış yaa etrafımda kime sorsam kilo aldım diyo sanırım mevsimsel bişi

verdiğin hareketler çok işe yarıyor sağol cnm yaa

valla canım herkesin canı bu ara tatlı çekiyor benimkilerin bile kime gitsem tatlı kirizinden bahsediyor benceda mevsimsel yada grip gibi salgın olmuşdelikafadulden

böyle bizim gibilerin yapabileceği basit hareketleri bilen yazsın yapalım, sloganımız bu kilolar gidecek başka şansları yoooook

diğer topicte sakardeniz arkadaşımız basenler için bi hareket söylemişti yazdımmı bilmiyorum ama yazdıysam da tekrar yazayım
bir koltuğun yada sandalyenin ucuna oturup basenlerin araya bi yastık koyup bacakları acıp kapıyoruz tabi çok açmıyoruz yastık düşmicek yani ben bunu kibrit toplama hareketini bide yürüyüş yapıyorum başka bişi yapmıyorum dizden kırıp yukarı kaldırma hareketinide denim eve gidince

ben o hareketi unutmuştum çok sağol.. o da iç baldırları topluyor faydasını görenler olmuş..hadi yapalım:)))

ayy malum gündeyim bi yiyorum bi yşyorummm sormayınn bu iştah nasıl kesilir
hareketleri yapamıyorum dersane iş arası mekiki doku işyeride yoğun sabah erken kalakmıyorum evede geç gidiyorum offffffffffffffff

kızlar hareketlerimize ilaven pirinç lapası diyetinide uygulayalımmı iki kilo verdirtiyormuş

1 çay bardağı pirince 3-4 çay bardağı su koyup pişiriyorsun sabah öyle akşam bir çaybardağı yiyorsun

hey maşallah ne arada ne derede yaptın, bende kahvaltı yapmadan, çöp toplama hareketini yapayım bari...
sabah bir greyfurt suyu içtim, 15 dk sonra elma sirkesi ve sandaloz sakızı yuttum, 2 bardak sıcak su içtim heryanım tutulmuş açılsın diye bekliyorum sonra hareketleri yapıcam:)))

yiciiim o lapaları ve zayıflıciiim

bende geç uyandığım için sadece duvar şınavı çekebildim

bir simit ve lapne peynir yedim

bu arada kızlar sıkılaştığımı hissediyorum belki verdim belki vermedim bilmiyorum ama şu hareketler vücudumu toparlıyor sizde bir gelişme varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…