Misafirimiz Minik Kızımız...

Harikasınız.. söyleyecek hiçbişe yok... petshoplardan ciddi paralar verilerek alınmış o güzelim canlar bile, hevesler geçince, sokağa atılırken, böyle güzeller güzeli bişeyi sahiplenmeniz,keşke örnek olabilse herkese, keşke hayvanlara eziyet eden, onları kendine alıştırıp terkeden insan(cık)lar birazcık merhamete gelse,şu güzelim yavrunun uyurken ki fotoğrafındaki huzur yeter aslında anlayabilene...

Kıyamamm çok tatlı yaa :asigim: Sizi de tebrik ediyorum bu masum yavruya sıcak yuvanızı açtığınız için vereliniortak Keşke herkes bu kadar duyarlı olabilseee

Kıyamamm çok tatlı yaa :asigim: Sizi de tebrik ediyorum bu masum yavruya sıcak yuvanızı açtığınız için vereliniortak Keşke herkes bu kadar duyarlı olabilseee

teşekkür ediyorum.. kendisi bir kaç ay önce sahiplendirildi :lepi: bu durum bizi de ailece mutlu etti tabiki.

çok güzel birşey yapmışsınız.Ayrıca yavru çok şirin.herkes sizin gibi duyarlı olamıyor malesef. bizim binada iki gün önce bir kedi dolaşıyormuş,kimse ilgilenmemiş oğlum gidip kediyi alıp eve getirdi,Bir güzel karnını doyurduk .İki günde bizde kaldı fakat benim zaten bir kedim var.İkisi anlaşamadı benimki çok kıskandı ne yaptımsa olmadı.Bende belki biri sahiplenir diye veterinere bıraktım.İnşallah biri alır

umarım sahiplenmiştir ...

çok tatlılar ya :))) yeni fotolarını bekliyorum spike'la durumlar nasıl.anlaşıyorlar mı ?
bir başka konumuz vardı sahiplendirme başlığında orada bilgilerimiz mevcut buraya yazmamışım sanırım bu minik kızımız kötü bir deneyim geçirdi ve bahçemin dışına çıktığı zaman zehirledi, aynı anda büyük bir köpek ile beraber.. büyük olan öldü malesef ama miik kızı kurtardı veterinerlerimiz bir kaç gün bakımda kaldıktan sonra da sahiplendirildi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…