Mirena ya rağmen yoğun kanama

Beybipattis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2017
2.445
5.098
Merhaba hanımlar,
6 ay önce mirena spiral taktırdım. Aşırı yoğun kanama şikayetim vardi. Doktor azaltır hatta zamanla kesebilir kanamayı dedi. Fakat bende azalmak yerine artış yaptı. 2 haftayı geçen kanamalarim devam ediyor. Arada da leke oluyor. Kontrole gittim hiç bir sıkıntı yok dedi. Başka bir doktora daha gideceğim ama benim gibi bu sorunu yaşayan var mı? Artık kanamadan bıktım usandım

aynı sorun bende de vRDI 50 gun fln suruyordu cocuk bezlerınden bıle tasıyordu artık bayılıyordum kansızlıktan demırsızlıkten sonra bana mırena spiral taktılar 3 ay fln az az geldı ara ara . sonra bır kesıldı damla dahı gelmedı 8 aydır tık yok :)

Konu sahibine spiral takilmis ama kanama cogalmis

Sizin kanama çokmuş spiral takilmis kanama azalmis

Aynı sorun değil

Ne guzel sizin azalmış benim daha da arttı kanamalarim. teşekkür ederim

Merhaba, ben de 2 gün önce taktırdım ve çok afedersiniz sanki idrar sıkışması gibi bir his var, lavoboya gidiyorum geliyorum aynı. Sizde olmuş muydu bötke bir şey?

Merhaba, ben de 2 gün önce taktırdım ve çok afedersiniz sanki idrar sıkışması gibi bir his var, lavoboya gidiyorum geliyorum aynı. Sizde olmuş muydu bötke bir şey?
hayır oyle bır etkı hıc yapmadı zaten hıssedılmıyor normalde . ıdrar yolu enfeksıyonu olabılır belkı doktorunuza basvurun derım

İlk 2 gün öyle olması normal
12 gün oldu şu an. Hala oluyor idrar sıkışma hissi ara ara. Doktora sordum tahlil yaptırdım, temiz çıktı. Sanki psikolojikmiş muamelesi yapıyorlar ama çok rahatsız edici bir durum, böyle bir şeyi neden isteyim?
Günlerdir soru işaretleri ile geziyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…