Miratech erken gebelik testi

kaas0413

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2023
28
11
26
Arkadaşlar ben gecikmemin 5. Gününde miratech marka erken gebelik testi yapmıştım negatifti bugün 8. Gün bugün gecikmem yine test yaptım ilk başta daha silikti şimdi koyulaştı doğru sonuç vermiş midir sizce? birde bugün kahve jöle kıvamında yapışkan akıntım oldu geçti ama

pozitif bu testler. isterseniz kan verin . kaset test deneyın roll markka bence en ıyılerıden . bulabilirseniz onu alın. erken gebelik testleri yalancı pozitif de gösterebiliyor ama ben gebe oldugunuzu dusunuyorum.

Ay o neymiş öyle daha yüksek çıkar inşallah yalancı filan değildir inşallah içini ferah tut

Ay o neymiş öyle daha yüksek çıkar inşallah yalancı filan değildir inşallah içini ferah tut.
İkinciside 16.9 çıktı kadın doğuma git 8 gün gecikmede daha fazla çıkması lazım boş gebelik dış gebelik olabilir dedi yolladı beni çok moralim bozuldu

İkinciside 16.9 çıktı kadın doğuma git 8 gün gecikmede daha fazla çıkması lazım boş gebelik dış gebelik olabilir dedi yolladı beni çok moralim bozuldu
Gec yumurtlama da olmuş olabilir sonuç netlesmeden üzülmeyin. İki gün sonra tekrar aynı yerde aynı saatte verin. En az 30 ise sağlıklı ilerliyordur

Gerçekten doktorlar emin olmadan bir sey soylememeye çalışıyorlar umut vermemek için de bazen. 169 çıkmıştı benim senin için hamile diyemeyiz dedi doktor. Şu an elhamdülillah 3binde. Biraz zaman geçsin yavaş hareket et ve yeniden kan ver inşallah yükselir.

Allah sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…