Saç Bakım Ürünleri Minoxidil sa karyomu

leylek82

çok zor bazen....
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2008
5.647
22
42
arkadaşlar internette saç için araştırma yaparken bi ürünle karşılaştım
adı MİNOXİDİL
DUYAN BİLEN VARSA SEVİNİRİM
ROGAİNİN iran usülü olduğu söyleniyor
bazı sitelerde yazılar var hakkında mucizeler oluşturmuş
3 ay kullanmak gerekiyomuş
bu aralar geçirdiğim bi rahatsızlıktan kel kalmak üzereyim tedavi aşamasında dökülme ihtimali daha yüksek
ama en azından belki durdururum:çok üzgünüm:
siz de bi araştırın google'dan isterseniz burdan konuşalıma.s.

Evet canım doğru minoxidil saç çıkarıyo ve AMERİKAN GIDA VE İLAÇ DAİRESİ(FDA) tarafından onay almış .Erkekler % 5 kadınlar %2 lik oranda kullanabiliyo yalnız minoxidil erkek tipi dökülme tedavisinde kullanılıyo genel olarak sende erkek tipi dökülmemi var hormon tahlili felan yaptırdın mı cilt doktoruna gittin mi

kadınlardada kullanılıyor fakat tansiyon ilacı oldugu icin bazı kişilere yanetki yapıyor uzun süre kullanımda.yan etkilerinide arastır bence

ben kullanıyorum şu ana kadar bir yan etkisini görmedim biraz kaşıntı dışında..rogaine kullanıyorum ben ana maddesi minoxidil zaten.ama bide iran ve suriye malı olanlarda var.iran malı için bişey söyleyemem ama suriye malı olanı kullananlar çok memnun rogaineden bile çok daha etkili olduğunu söylüyorlar.arada büyükte bir fiyat farkı var ama orjinalini bulup güvenmek mesele oluyor..

Ne kadar süredir kullanıyosun tuba?Yararını gördün mü?Doktor tavsiyesiyle mi aldın

Ne kadar süredir kullanıyosun tuba?Yararını gördün mü?Doktor tavsiyesiyle mi aldın

evet doktor tavsiyesiyle aldım çok olmadı kullanmaya başlayalı 10 gün falan..ilk 2 hafta dökülmede artış olabiliyormuş ama onuda yaşamadım ben saç çıkışı gözlemek için henüz çok çok erken ama dökülmede ciddi bir azalma var..

Sevindim canım dökülmenin azalmasına inşallah saç çıkışıda gözlemlersin teşekkür ederim cevabın içina.s.

Sevindim canım dökülmenin azalmasına inşallah saç çıkışıda gözlemlersin teşekkür ederim cevabın içina.s.

rica ederim,saç çıkışı olursa onuda yazarım ama o biraz zaman alır 3ay falan bi dolsun ozaman ancak.

arkadaşlar rogaine kullanan arkadaşlarım var
çok memnun kaldılar
saçı yeniden çıkardığına bizzat şahidim
6 ay kullandılar ama
yalnız fiyatı 130 ytl
3 ay gidiyo
benim rahatsızlığım hem hormonal hem de karaciğerden
ağır bi tedavi süreci başlıycak.aslında biraz korkuyorum
dün eşim şok oldu saçıma dokundun tel değil bi tutam geldi
yağlarla bakım yapardım hep çok güzel saçlarım vardı.omuzlarımın 2 karış altında:çok üzgünüm:
bi haftada parmakparmak açılmalar başladı:çok üzgünüm:
tedaviyle beraber kullanmak istiyorum bunu ama suriye olanı nasıl bulucam bilemedim:sm_confused:

suriye yada irana gidip gelen tanıdıklarınız varsa o yolla getirtebilirsinki böylesi çok çok ucuza geliyormuş.birde diyarbakır-van civarlarında satılanlar var.oradanda güvenilir birini bulup alabilirsin.internettede bir çok sitede satışı mevcut..ben şimdilik rogaine kullanıyorum 4aylık 100ytl ye aldım abd den getirttim.ama suriye malı olanı sanırım markası "arak" olsa gerek bulursam ondan devam ederim belki..ama bu minoxidilin kötü yanı ömür boyu kullanım istiyor.

ömür bıyu mu:1shok: hadi ya :çok üzgünüm:

ömür bıyu mu:1shok: hadi ya :çok üzgünüm:

evet maalesef..zaten hiç bir saç ilacının kalıcı etkisi yokturki bırakınca bir kaç ay içinde etkisi kaybolur..minoxidilde öyle 3-4 ay içinde çıkan saçlar dökülürmüş..ben gözle görülür bir ilerleme farkedince yavaş yavaş azaltmayı düşünüyorum..günde 2kez yerine 1kereye belki daha sonra 2günde bir kez kullanırım.saçlarımın tepkisi ne olur bilemiyorum ama böyle hergün 2defa ömür geçmez..

kızlar eşim suriyede araştırtıyo
minoxidilin en iyisi suriye olan diye yazmışlar heryerde
rogain pahalı ama suriye olanı arak marka 35 ytl
bazı sitelerde var.
ama ben gene de direkt yerinden araştırıyorum
eğer ses çıkmazsa oradan burdaki bazı sitelerden alıcam artık

elime ulaşsın kullanıp yazarım
bu arada yılan yağı şampuanı aldım
kendi aktarım çok methetti
onu da kullanıp yazıcam

inşallah bulursun canım.faydasını göreceğinden eminim..bende elimdeki rogaineler bittikten sonra arak almayı düşünüyorum sengözlerimebaksanab

inşallah bulursun canım.faydasını göreceğinden eminim..bende elimdeki rogaineler bittikten sonra arak almayı düşünüyorum sengözlerimebaksanab

canım arak fiyat olarak da uygun evet
bakalım bu yılan yağlı şampuan nasıl çıkıcak hayırlısı artık
Fransadan gelmiş yeniymiş

yılan yağı kullanmadım bilmiyorum ama kullanıpta çok metedeni görmedim,geneli hayal kırıklığına uğruyor.kaldıki sen şampuanını kullanacaksın şampuanın dökülmeye ciddi anlamda katkısı olmaz..şöyle söyleyim,minoxidil saça sürüldükten sonra 4saat boyunca saçın yıkanmaması gerekiyor.minoxidil gibi etkisi kanıtlanmış bir şey 4sattte anca faydalı olabiliyorsa saçımızda en fazla 5-10 dk beklettiğimiz şampuandan fazla bişey beklemek yanlış olur.ama iyi bir şampuan iyi bir destekleyici olabilir..mesela minoxidil şampuanda var.benim elimde var bi tane henüz kullanmadım ama kullananlar memnun.. yerimseniben

canım aynen katılıyorum benim amacım da zaten doğal olması şampuanın
yoksa dğru saçta azkalıyo
ama mesela bioblas kullandım yarısına bile gelemedim
çok döktü saçımı
bana yaramadı
ama bununla yıkadım saçımı uçlara krem sürdüm baya güzelmiş
hacimlendi saçım
ama tabi çok erken bişe söylemek için henüz başladım çünkü
peki seninkinin adı nedir neredn aldın

ben prozinc ve konazol kullanıyorum dönüşümlü olarak..elimdeki minoxidil şampuanda arak marka..arkadaşım gönderdi diyarbakırdan..ama şu anki şampuanlarımdan çok memnun olduğum için saçımın düzenini bozmak istemiyorum kullanmadım henüz..birde içinde minoxidil var saçımı yıkarken yüzüme falan akarsa diye tereddütte kaldım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…