minik yüreklere dua edelim mi?

montesori

dua ile
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2008
4.053
19
biliyorsunuz bu hafta sonu ortaokul ögrencilerinin SBS sınavı olacak orta 1-2-3 ögrencileri nasıl da heyecanlıdır şimdi son hazırlıklar genel tekrarlar kalemler silgiler su ve cikolatalar bile hazırlanmıstır belki dea.skimimizin yigeni kimimizin kuzeni kimimizin evladı bu zorlu sınavda ter dökecek haftasonu :emir_bebek:hadi minik yüreklere tüm kalbimizle ama tüm kalbimizle dua edelim allah yanlarında olsun zihin acıklıgı versin rabbim her cocuga :Saruboceq:
benimde kuzenim EMıRE bu sınava giricek burdan Emire ye sesleniyorum canım benim basarılar bir tanema.s.seni çok seviyorum:1hug:

rabbim onları her sınavda başarılı eylesin vatana millete hayır lı insanlar ettsin

Allah yardımcıları olsun..ama kalksın artık bu sınavlar,doğru düzgün bi sisteme geçilsin..

Allahım yavrularımıza zihin açıklığı başarı versin..hepsi gönlünden geçen okullara yerleşsin..ama duygunun da dediği gibi kalksın artık şu sınavlar..
seneye de benim yavrum girecek öss sınavlarına..allahım sen hepsine yardım et..

inşallah hepsinin sınavı güzel geçer Allah yardım etsin onlara benimde yeğenim girecek haftaya 6. sınıfta

inşallah canım inşallah.sular seller gibi gecer sınavları,başarılı bir şekilde.
bilirim o sınavları,az yaşamadım heyacanlarınıda,korkularınıda gördüm.allah hepsinin yanıda olsun.şansları bol,yolları acık ,zihinleri acık :Saruboceq::Saruboceq:eek:lsun .

benımde gorumcem gırıcek cok heyecanlı:) ıns herkesın akrabası sevdıklerı cocukları guzel bı sınav gecırır stressız

Son düzenleyen: Moderatör:
canlarım benim yürekleri nasıl pır pır dır şimdi...
zihinleri açık olsun inş...
bütün çocuklarımızın Rabbim yar ve yardımcıları olsun...
vatana millete hayırlı evlatlar olsunlar inş....

X