Minik bir kıza yuva / eskişehir

Kalliste

Guru
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2007
9.109
59
55
http://www.kadinlarkulubu.com/dostlarimizin-kosesi/346244-misafirimiz-minik-kizimiz.html

Linkte fotoğrafları ve bir kaç bilgisi bulunan minik kızımız için yuva aranmaktadır, kendisini karlar içinde donmak üzereyken bulduk ve 2 ay baktık, bundan iki hafta öncesine kadar her şey çok güzeldi fakat evim bahçeli ve ben bu yavruyu alıp bahçeye kapatmak bağlamak sorumluluğuna giremedim bir tane daha köpeğim var çünkü, gider gelir karnını doyurur, bahçede ki yuvada yatar barınır dedim...İki hafta önce çok kötü bir olay yaşadık mahallede diğer sokak köpekleriyle beraberken zehirlendi ve eve geldiğinde durumu çok kötüydü belediyenin veterineri ile görüştüm ve acil tedavisine başlandı çok şanslıymışız ki hayatı kurtuldu mahallede ki büyük köpeklerden birini kaybettik aynı gün içinde zehirlendiği için...

Şu an durumu iyi fakat onu yeniden almaya cesaretim yok benzer bir şey yaşarız geri dönüşü olmaz üzülürüz diye korkuyorum tüm aile perişan olduk kaç gün üzüntüden çünkü.. Halen barınakta gözetim altında ve artık bir yuva arıyor, tahminen 4 aylık filan tam bilemiyorum ama çok temiz çok akıllı...

Bu yavruya kucak açacak birileri çıkar inşallah, isteyen olursa bulunduğu yer ile ilgili bilgileri verebilirim...Günü büyük bölümü forumdayım zaten buradan veya özel mesaj ile ulaşabilirsiniz..

Şanslı kızımın şansı bir kez daha yardım etti bu gün öğlen aradığımda sabah sahiplendirildiğinin bilgisini aldım:sm_cool: mesajın geçerliliği kalmamıştır..

Şanslı kızımın şansı bir kez daha yardım etti bu gün öğlen aradığımda sabah sahiplendirildiğinin bilgisini aldım:sm_cool: mesajın geçerliliği kalmamıştır..

:lepi: :lepi: :lepi:

Günü güzel sonlandırmak diye ben buna derim işte..

Dilerim en az sizin yuvanız kadar sıcak bir yuvadır..

Neler yaşadığını, nasıl bir ikilemde kaldığını sen anlatmasan da biliyorum kallisim sefgilim..
Hayat, ahkam kesmemeyi öğretiyor bize usuldan inceden..

Pırtık kızımızın yolu açık, ömrü uzun ve sağlıklı olsun.. :nazar:

Sahiplenenlerin de bütün işleri rast gitsin inşallah..

X