Mineralli ürünlerinizin hem etinden,hem sütünden faydalanın

__TanRIcA__

AfroDİt
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2009
7.352
10
arkidişler
eminim çoğunuzda minaralli far,allık bulunmaktadır...bileninizde vardır belki,bilmeyeninizde
farlarınızı,yada zevke göre allığınızı suya batırıp eyeliner olarak kullanabilirsiniz
bunun için ince uçlu bir fırçaya ihtiyacınız var o kadar!
farınız dudağa sürülebilecek renkte ise onuda parlatıcınıza katıp harika renkler elde edebilirsinizzemuszemus
mineralli ürünü bol olan arkadaşlarıma fikir sunmak istiyorum
mineralli ürünlerinizi değerlendirin:lepi:
şincik ürün bu oluyor

bende allık olduğundan dolayı bunu gösterebiliyorum..farım olsa onunla deneme yapardım..​
mineralli farınızı eyeliner fırçası yada ince uçlu bir fırça ile suya batırırsanız eyeliner elde etmiş olursunuz...
parlatıcınıza batırırsanız değişik renkler elde etmiş olursunuz
bakınız örneği:

allığım ile denedim..farım olsaydı o zaman daha iyi anlardınız..bakın ince fırçamı suya batırıp mineralli allığıma batırdım..
bunu ince bir hat şeklinde istersem eyeliner olarak kullanabilirim..(farımı)

mineralli ürünü olanların bunu denemelerini tavsiye ediyorum
ne resmi yapmaya çalıştıysam o ara-tatlicadiarzu-
o böcükümse şey ne diye sormayın,çünkü bende bilmiyorum:smiley-cool:

Ben mineralli ürünlerimle o böcükümsü şeyi yapmak istiyorum amaaa :umursamaz: sempatiksalakcinni

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: sırnaşık şey

tesekkurlerr tanrica
renkler cook canli gorunuyor
acikcasi mineral urunlerin cok yonlu kullanildigini bilmiyordum deneyecegim

tesekkurlerr tanrica
renkler cook canli gorunuyor
acikcasi mineral urunlerin cok yonlu kullanildigini bilmiyordum deneyecegim

rica ederim canımumarım işine yarar...
bende sadece allık olduğu için bu şekilde örnek verebildim
mineralli farlarım olsa daha geniş kapsamlı bilgi verebilirdim görsel olarak
eğer minaralli ürünlerin varsa,denemeni tavsiye ederimolumunekankayizsmile

canım bende de saadece allik vardi denedim harika olduu o nasil canli bir renktir
guzel oldu cokkk
far da edinip denemek lazim canim kaydirigubbakcemile5

evet bende de var mineral makyaj aldığım yerdeki bayan uygulanmıştı bana her türlü kullanılabilior ne güzell daha sabah makyaj yaptım sulandırıp ruj olarak sürdüm süperr

canım bende de saadece allik vardi denedim harika olduu o nasil canli bir renktir
guzel oldu cokkk
far da edinip denemek lazim canim kaydirigubbakcemile5
memnun kalmana sevindim canımopuyorumnanaktan
evet bende de var mineral makyaj aldığım yerdeki bayan uygulanmıştı bana her türlü kullanılabilior ne güzell daha sabah makyaj yaptım sulandırıp ruj olarak sürdüm süperr

harikasın o zaman:sm_cool:

tanrıça süpersin kuzum,,,üstün tıp bilgilerine hayranım bunu duymuştum ancak hiç deneme gereği duymamıştım güzel olmaz falan diye:44:şimdi sende görünce bayıldım kesinlikle hemen deniyeceğim

mineralli ürünler gerçekten söylendiği gibi doğal mı yani gece çıkarmadan uyunabilir mi ?
doğal bile olsa neticede kozmetik tatlım
asla makyajlı uyumanı tavsiye etmem
makyaj ürünlerin mineralli ürünler bile olsa:13:

tanrıça süpersin kuzum,,,üstün tıp bilgilerine hayranım bunu duymuştum ancak hiç deneme gereği duymamıştım güzel olmaz falan diye:44:şimdi sende görünce bayıldım kesinlikle hemen deniyeceğim

evacım napıyım paylaşıyorum işte
estafurullah bacım aslında mineralli ürün kullananlar bilir bunu
bilmiyosada bilmeli:))
kesinlikle denemeni tavsiye ederim tatlı cadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…