Makyaj Ürünleri Mineral makyaj aktivitesiiiii 30 temmuz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

nazliyolcu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2011
13
0
Kıssssslarrrrr

daha önce konuştuğumuz mineral makyaj topiğindeki en memnun kalınan mineral makyaj markalarından FreshMineral in sitesine girip baktım
fondöteninden çok memnun kaldım en son konuştuğumuzda almıştım ..
bu cumartesi 30 temmuzda gebze center da aktivite yapıyolarmış sürprizlerimiz var felan diyor ilanda
ben avrupa yakasındayım ama yakın olan varsa bir baksın derimmmxxxxx

:KK66:

Son düzenleyen: Moderatör:
bir arkadaşım ankarada kozmetik üzerine 1haftalık özel kursa gitti eğitmenlerinden mineral makyaj adı altında çıkan bütün ürünlerin normal ürünlere oranla aşırı kimyasal katıldığını çook daha zararlı olduğunu ama bu pazarı yaymak içinde hiç bahsedilmemesi gerektiğini öğrenmiş,kozmetik sektörüne finansal açıdan yeni yatırım olsun diye böyle bi girişim içindeler benden söylemesi.Sağlığım için kozmetikte kaliteli ürünlere giderim ama parası çok diye her kozmetikte kaliteli olmuyor(minarelliler gibi) cildiniz deneme tahtası değil kıymetini bilin derim.Ben sadece bir markadan ürün almam mesela her markanın bi ürününü kullanıyorum çokta memnunum.Ha söylediklerim yanlış anlaşılmasın hiç bi çıkarım vs yok,deneyimlerimi aktarmak için söylüyorum ülkemizdeki kozmetikler çok daha güzel.

Son düzenleme:
bilmiyorum benim cildime mineral ürünler özellikle bu freshmineral toz fondöten çok iyi geliyor , cildim de biraz yağlı olduğundan
.. bir de çok hafif olması iyi yüzümde
sanki yokmuş gibi ve kapatıcılığı da muhteşem ben memnun olduğum için öneriyorum ...

cildin yağlıysa oil free ürünler kullanabilirsin.Tabiki tercih meselesi , gidipte cildinin tamamen içine etmek istiyorsan üstüne birde para vermek istiyorsan söyleyeceğim bişey kalmadı.

Son düzenleme:
bence de kesinlikle tercih meselesi .. tamamen kozmetik olan paraben ve kimyasallar içeren ürünler kullanmak da çok mantıklı gelmiyor bana .
ürünlerin arkalarındaki yazılması zorunlu içerik kısmına bakarsan eğer ; o kozmetik markaların içeriğindeki paraben,talc pudra ve kimyasalları görebilirsin ..
mineral makyaj ürünlerinde de "aynı maddeler free " gibi ibareler var .. ben fresh minerals kullanıyorum ama markası önemli değil dermatologlar
mineral makyaj ürünlerini öneriyorlar ve bu ürünler eczanelerden satın alınıyor , sağlıklı olmaması söz konusu bile değil bence .

sabit görüşlülük ve fikirlere açık olmama böyle bişey galiba; ee tercih meselesi

mineral ürünlerde sadece bizmut paraben değil fazlası var ve kötü olanda bunun hiç belirtilmemiş olması.
en azından (id bare minerals,fresh minerals adı altında geçmeyen) kozmetikler çok daha masum.Ayrıca bu mineral tanıtımıyla ilgili bi işiniz var galiba ilk siz haber verip,sonrada tepki verdiğinize göre.

:)hayır tabiki ..biz bu sitenin formunda kızlarla yardımlaşıyoruz geçen zaman içerisinde hatta bu konuyu konuşup fiyatlarını pahalı bulmuştuk ..
böyle bir aktiviteden haberim oldu herkesle paylaşmak istedim ..fark ettiyseniz marka dahi vermeden fikirlerimi söylüyorum ..her neyse bu konunun altına bir yazı daha yazmıcam size kozmetik ürünlerinizle hayatta başarılar :)

sabit görüşlülük ve fikirlere açık olmama böyle bişey galiba; ee tercih meselesi

mineral ürünlerde sadece bizmut paraben değil fazlası var ve kötü olanda bunun hiç belirtilmemiş olması.
en azından (id bare minerals,fresh minerals adı altında geçmeyen) kozmetikler çok daha masum.Ayrıca bu mineral tanıtımıyla ilgili bi işiniz var galiba ilk siz haber verip,sonrada tepki verdiğinize göre.

arkadaşa tepki göstermişsin,ama bahsettiğiniz şeyleri kendiniz yapıyorsunuz.Arkadaş birşeyi beğenmiş ve tavsiye ediyor,hemen tepkiye başvuruyorsun,kullandım memnunum ço kdiyor,sen hala diyorsun ki iyi cildini mahvet,tövbe tövbe :)) Mineral makyajı bu kadar kötüleyeni de ilk defa görüyorum,bir de ısrarla şu zararlı kozmetik ürünlerini savunuyorsun,ona da pes doğrusu :) Arkadaştan öğrendim diyorsun,bizzat kendin dinlemiş gibi hararetli savunuyorsun,asıl ben sizin mineral makyaj haricinde makyaj ürünleri satan bir yerlerden geldiğinizi düşündüm :KK70: Ben rosacea hastasıyım(cilt rahatsızlığı) doktorum mineral makyaj dedi,2 senedir kullanıyorum markası jane iredale..

X