Mineral allık tavsiyesi

telomer

mart ❤
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2010
3.772
9
35
merhabalar :KK3: ..
ben aknetrent kullandım(roacuttane'ın muadili bir ilaç, sivilcelerim için). düzeldi yüzüm şimdi çok iyi. önceden allık sürdüğüm yerlerde hemen sivilce çıkardı. tekrar aynı şeyin olmasından korkuyorum. bu yüzden mineralli bir allık almak istedim ama kararsızım.
burada okuduklarıma dayanarak bi araştırma yaptım =)
i.d.BareMinerals, Everyday minerals ve loreal truematch mineral allık seçeneklerim arasında ama karar veremiyorum bilmediğim için. veya ben şu ürünü kullandım tavsiye ediyorum dediğiniz var mı?

jane iredale diye bir marka varmış iyi diyorlar,ben de % 100 doğal allık arıyorum çünkü hergün kullandıgım bir ürün sarışın oldugum için...

ben body shop un mineral allıgını kullanıyorum. sitesinden bakabilirsin içinde katkı maddesi parfüm falan yok. hassas ciltlerede uygun. fiyatıda gayet uygundu 4 numaralı rengi var bende brown topaz diye geçiyor. gül kurusu renginde.

canım ben i.di bare minerals kiss allıgı var bırde loreal bare naturele pinched pink var.. sakın loreal alayım deme gercekten tepesindeki abıdık fırçası dokulus acısı korkunc... yapısı gercekten guzel degıl... fakat bare minerals gercekten muthıs... ben fondotenını allıgını farını parlaatıcısını kullanıorm... cıddı soyluorm ne sıvılce ne bıse... cok tavsıye edıorm... istersen swatch larını koyabılırım ıkısınınde

canım ben freshmineral in allığını aldım. hem renkleri hemde kullanımı çok hoş kendinden ponponlu :KK66:
mineral ürün alırken içinde bizmut maddesi varmı yok mu ona bakmak gerekiyormuş. olmaması lazım..
kızarıklık ve tahrişe yol açıyormuş bu bizmut denenen mineral

kızlaar :KK70:.. ben id. bare minerals ve loreal i aldım , evet lorealin fırçası gerçekten kötü ama digerini ben de çok begendim, beyaz tenliyim çokta doğal duruyo benim aldığım renk (glee).. söylediğiniz diğer markalarada bakıcam farklı renkler için :KK71:

jane iredale diye bir marka varmış iyi diyorlar,ben de % 100 doğal allık arıyorum çünkü hergün kullandıgım bir ürün sarışın oldugum için...

bende jane iradale in iki allığı var golden apricot ve cotton candy.çok memnunum kullandığımda herkes soruyo markası ne diye ve fiyatları da uygun 55tl sadece :)

ben de fresh minerals ponponlu toz allık kullanıyorum gerçekten süper kısslar .. eczanelerde satılıyo bu arada internet sitesinden nerelerde bulabiliriz kısmından kendine en yakın eczaneyi bulabilirsiniz....

Jane Iredale benim pudramın markası.İçeriğini bozmazlarsa ilerleyenyıllarda mineral ürünlerin 1 numarası diyebilirim kendisi için.İçtenlikle tavsiye ederim..

kızlar i.d. bare minerals ve youngblood diyorum. youngbloodun coral rengi süperdi. fresh mineralsin ponponlu mineral fondoteninı aldım. ponponlu olması tozun ziyan olmasını engelliyor ama youngblood ve bare ile kesinlikle karşılaştırılamaz. lorealin mineral allığını da aldım. pek beğenmedim bir de ciltte hiç kalmıyor hemen uçup gidiyor, bir eczaneden jane irdl. sordum fiyatları çok uçuk geldi. strawberry tekrar eski günlerine dönse de biz de youngblood ile bare.e ucuza kavuşsak.

X