Milli Takimimizin Annelerine Tesekkur

Quelle

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2008
549
3
Sampiyona öncesi cekilen reklam filmi ile hem milli takımdaki futbolcularımıza moral, hem de tüm Türkiye'ye birlik ve beraberlik mesajı veren Milli takim annelerine Tesekkur ediyorummmmm...
Haydi kizlar destek verelim bizde..

benim çok hoşuma gitti annelerin reklam filmi inş.başarılı oluruz türkiye olarak.............
ne kadar güzel bir duygu evlatlarıyla nasıl gurur duyuyorlar allahım hepimize yaşatsın .....
benimde iki oğluşum olacak allah nasip ederse bende bir futbol seveni olarak imrendim açıkçası inş. bende birgün o mutluluğu yaşarım..................

benim çok hoşuma gitti annelerin reklam filmi inş.başarılı oluruz türkiye olarak.............
ne kadar güzel bir duygu evlatlarıyla nasıl gurur duyuyorlar allahım hepimize yaşatsın .....
benimde iki oğluşum olacak allah nasip ederse bende bir futbol seveni olarak imrendim açıkçası inş. bende birgün o mutluluğu yaşarım..................

Insallah canim...Ozellikle volkanin annesi cok hosuma gitti insallah kazanirizzzz:)

75952.jpg

Teşekkürler her bir annemize..a.s.​

:nazar:Dualarımız sizinle çocuklar....:nazar:

reklamin sevenleri az mi bu kadar :)))

basligi gelin kaynana olarak mi acsaydim ne :) ilgi cekerdi belki

bende ilk günden zevkle gururla izliyorum buğün kamera arkası çekimlerini gördüm çok tatlılardı ne mutlu onlara allah herkese nasip etsin evladıyla onurlanmayı

Evet reklam cok güzel. bende oglum milli takimda oynasa cok gurur duyardim.
Almanyada yasayan bir Türk olarak Türkiyem ve milli takimimizla gurur duyuyorum.
Insallah sampiyon biz oluruz cünkü Türkiyem herseyin en iyisine laik.

Haydi Ayyıldızım at golünü coştur yine.........

bende geçen haberlerde seyrettim ilk defa .kamera arkasını yayınlamışlardı.hepsi de çok tatlıydı bence.çok güzel bir reklam olmuş.Milli takımımıza başarılar.

reklam süper olmuşta volkanın annesi biraz şeye benzemiomu,ben biraz benzettimde :)

Ne kadar gurur verici bi anne olarak. Çok güzel bi reklam olmuş ayrıca çok da hüzünlendim.Umarım benim çocuklarımda Türk millati için gurur verici işler yaparlar ve Dünyaya Türk ulusunun nasıl gençlere emanet oldugunu gösterirler.Anne her yerde anne hepside evladının en iyisi oldugunu güşünüyor.İyiki anneyim.

X