Anket Milli Takım Sponsorlarından en çok hangisinin reklamını sevdiniz?

Milli Takım Sponsorlarından en çok hangisinin reklamını beğendiniz ?

• Ülker (Helldorado-A Drinking Song şarkısı ile)

OY: 16 42,1%
  • Coca cola

OY: 4 10,5%
  • Garanti (Türko)

OY: 12 31,6%
  • Türkcell (Yaşar'ın seslendirdiği)

OY: 5 13,2%
  • Diğer

OY: 1 2,6%

• Ankete Katılan
    38

DatluCadu

5 dakkaya hazırım
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
22.576
772
44
arkadaşlar malum Milli Takımımız yarı finalde. ve sponsor reklamıları tv ekranlarında sürekli boy gösteriyo. peki siz en çok hangi reklamı beğendiniz ?
ben en çok ülkerin reklamını beğendim. (Helldrodao-A dirinking song )zaten o müziği daha önce dinlemiş ve çok beğenmiştim. bence harika bir reklam olmuş. büyüleyici a.s

garantinin reklamı nedense tüylerimi diken diken ediyor..:1rolleyes:
çok sevdim çook..:asigim:
belki de hem işim gereği hemde özel hesabımızdan dolayı garantiye ve garanti personeline ayrı bir yakınlığım olduğu için de olabilir..:1hug:

bende Garanti (Türko) reklamını çok beğendim

acayip etkileyici bir reklam olmuş...

garantinin reklamı nedense tüylerimi diken diken ediyor..:1rolleyes:
çok sevdim çook..:asigim:
belki de hem işim gereği hemde özel hesabımızdan dolayı garantiye ve garanti personeline ayrı bir yakınlığım olduğu için de olabilir..:1hug:
evet oda çok hoş. ben ohep diyorum zaten o reklam gerçek oldu diye . futbolcularımız öyle bir oyun sergilediki gerçekten herkez onlarıdan korkamya başladı :roflol:

Ülker (Helldorado-A Drinking Song şarkısı) diyorum , hatta kendisi alarm sesim :dance:

turkcellin şarkısı açısından çok hoş buluyorum . ama ben en çok ttnetin kini beğeniyorum. hani şu millilerimizin annelerinin oynadığı... en çok da kazım kazım'ın annesi " benim oğlum iki kişilik oynar, bakın ismine kazım kazım":roflol:

Yaşarın seslendirdiği reklam beni çok etkiliyor
her izlediğimde tüylerim ürperir a.s.

garanti reklamı hariç diğerleri güzel..nedense o raklam çıkınca içime bi korku giriyor...

en çok ülker reklamı hele ilk çıktığında tüylerim diken diken olmuştu gözlerim doldu...bunun için doğdunuz yıllrdır bu günü bekliyorsunuz diyorya....

garantide güzel için hop hop ediyor ondada...

en berbat coca cola...o kadar saçma buldumki...yumurtada armutta salyongozda kollar var tezahürat yapıyorlar...anlamsız geldi

iyice bir bakın bir bakın sahaya işte bizim takım türkiye orada türkiye orada...
ben çk beğeniorum bu reklamı şarkısı çk güzl...yapanların ellerne sağlık...

yer gök inlesin
bu sesi dinlesin her seninleyiz türkiyeee..!!!
ben bayılıyorum buna,çok hoşuma gidiyor.

ülkerinkine bayıldım ben.
şarkısı zaten sevdiğim bir şarkıydı çok da güzel olmuş.

turktelekom un reklamı cok gusel yaaa..

turk milli takımının ana sponsorları cok orjinal olmuş yaaa....

Garanti (Türko) ve ülkerin reklamı ikiside birbirinden güzel tüylerim dikiliyor valla :asigim:

yer gök inlesin bu sesi dinlesin hep seninleyiz Türkiye !!
süper bi reklam oynamıslarda fırlamalar :)
orda ayhanı görmek icin tv ye yapısıyorum :KK70:

ülkerinkine baylıyorum,yaşarın seslendirdiği de hoş..

Türko reklamı beni ürpertiyor nedense..

X