Milletin beli 60 cm benim bacağım 67..

Baharyagmuru35

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2011
14.264
14.661
Spor salonuna gidiyorum diyet yapıyorum olmuyor. Ben de pes ediyorum her seferinde. Ya da diyete başlamada zorlanıyorum. Boyum uzun baya ama malesef kiloyu kurtarmıyor. Kollarım da vücuduma göre çok kalın. Bacaklarım öyle kalın görünmüyor ama kollarım acayip kalın duruyo. Bi keresinde arkadaşım kol mu çalışıyorsun dedi hatta. Gerçekten zapzayıf kızlar var belleri incecik. Benim üst bacak sadece biri 67 iken milletin beli 60 cm.
Ne yapmalıyım kollarım incelsin istiyorum. Simit bölgesi yani yan göbek yağı gitsin istiyorum. Vücudumda %30 yağ varmış. Kilom 80 boy 176 ve 65 olmak istiyorum.

Bende konular doğru bölüme açılsın, üslup, hakaret, polemik kiblerine yoğunlaşayım, reklam arası gibi konu taşımak zorunda kalmayayım istiyorum ama olmuyor:KK14:

Uzgunum ama kilo vermenin yolu biraz fedakarliklardan geçiyor,yemeğinden kisacaksin doğru zamanda doğru yiyeceklerle besleneceksin,zamanından fwdakarliklar yapip spor yapicaksin başka turlu malesef olmuyor,spor yapi yorum,doğru besleniyorum diyorsan hormonel bir problemin olabilir mutlaka baktir,pes etme birde bir hafta spor yapip düzgün beslenip birakirsan olmaz tabi gecen sene iki ay gram kilo veredim,biraktim sonra tekrar basladim yine aynisi oldu ama bu sefer birakmadim üçer beşer gitti...sende pes etme belki insulin direncin vardır.

X