Millet küçük cocuk peşinden koşturacam diye tığ gibi ya ben

Mira_88

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2015
1.379
1.236
35
Hanımlar ne zamandır aklımda bu konu size sorayım diyorum artık dayanamayacam ama.
Öncelikle allah baska dert vermesin.

Oğlum 15 aylık ve masallah cok aktif. Çok merakli ve yürüyor, cok iyi bir gözlemci yani evde onunla yanlız olunca baya dikkat etmem gerekiyor ocagi aciyor vs yani kapilar kapali olacak filan(dolaplara kilit yapistirdim).
Ben hamilelikte 25 kilo aldim ve büyük kismini verdim.
Arkadaslara bakiyorum, cocuk pesinden kosturacagim diye incecik oluyorlar anlattiklarina göre benden cok yiyorlar ama benim mesela su an ayaklarimin alti agriyor yorgunluktan ve yediklerim hemen yariyor.
hergün 1 saat yuruyus yapiyorum birde
(Saglikli beslenme vs tüm beslenme konulariyla ilgiliyim ama olmuyor)

Çok takmiş durumdayım bi öneriniz varmi bezdim gercekten

Son düzenleme:
Eskiden cabuk kilo verirdim, şimdi ise çabuk alıyorum ve zor veriyorum dediğiniz gibi metabolizmadanda kaynaklanabilir

Eskiden cabuk kilo verirdim, şimdi ise çabuk alıyorum ve zor veriyorum dediğiniz gibi metabolizmadanda kaynaklanabilir

Ben de pek bilgili değilim aslında ama istersen gel katıl bize.. Zayıflama yarışmalarında kaç kişinin kilo verdiğini gördüm şimdiye kadar..

Hem motive olursun, hem yanlış bildiklerini düzeltirsin..
İstersen yardımcı oluruz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…