Migren

Gxuxl_se

Canım Tatlışım
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2008
33
0
44
Arkadaşlar ben 2 yıldır migrenden şikayetçiyim.Gittiğim özel bir hastanede doktor bir diyet programı verdi.Diyete uyduğumda ağrılarımda ciddi azalmalar oldu.Diyeti bırakınca tekrar başlamasından korkuyorum.
Benim gibi migreni olan yada tedavi olmuş olan varsa bilgi ve paylaşımlarınızı bekliyorum.

merhaba canım...öncelikle geçmiş olsun.benimde çok sık baş ağrılarım oluyodu.ağlamaktan gözerim şişiyodu salı günü doktora gittim bendede migren varmış:bbo: 3tane hap verdi 1ay sonra kontrolüm var baakalımnolcak:sm_confused:

mrb larr, bende de miğren var özel bi hastaneye gittim ama doktorumdan pek memnun kalmadım önümüzdeki hafta içi başka bir doktordan randevu alıcam.. ayda 3-4 kere acillik oluyorum damar yolu açıyolar öyle rahatlıyorum geçmiş olsun sizlerede..

benim esimde de var migren. bazen 2 gün gecmiyor agrisi.
bildigim kadariyla migrenin bir tedavisi yok
benimde 2 aydir sol tarafimda agri var. gözüm sulaniyor. 2 aydir hergün hap iciyorum. 29 unda randevum var. film cektiricem. bakalim ne olacak. korkuyorum da baska bir sey cikar diye:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…