midem

E

EU1

Ziyaretçi
30.haftamın içindeyim bulantılarım tekrar çıktı yesemde yemesemde bulanıyorum.sizdede oluyomu dün çarşının ortasında çıkardım rezil oldum herkese neden oluyo acaba

son trimesterde bunların yaşanmasının normal oldugunu okumuştum.. progesteron hormonları bir ilk bir de son 3 aylık dönemde depreşiyormuş.. ama nerede okumuştum hatırlayamıyorum.. eger bulursam link te yollarım canım..

sana oldu mu diye sorarsan ben gebeliğimde hiç mide bulantısı yaşamadım.. aman nazar değmesin maşallah..

asi ve mavi bende aynıyım ilk zamanlar hiç bulantı olmamıştı şimdi süründürüyo ama benim daha çok yemekten sonra oluyo

ayy bende kusuyorum bu aralar valla bi garip ilk 3 ay çıkarmamıştım acısı çıkyo heralde

ben 4.5 ay boyunca her sabah düzenli çıkardım ne güzel geçti diyodum ama tekrar çıktı ortaya vaktimiz gelsede bi doğursaydık hayırlısıyla

benim de midem yanıyo yanmayla birlikte cıkarıyorum

Merhaba

Herkeslere geçmişler olsun.Ben de 30.haftanın içindeymişim.Dün akşam dr.a muayene için gittim.Bugün de rutin testler yapıldı.Bende de mide yanması,bulantı,istifre oluyor.Çok kötü oluyorum.Dışarı çıkamıyorum.Çok zorunlu olunca bin pişman halde gidip geliyorum.
Dr.a mide yanmamı söyleyince pulcet adında ilaç verdi.Yine bir poşet ilaçla eve geldim. Buna da hamd olsun diyorum.Beterin beteri var.Rabbim herkeslerin hakkında hayırlısını versin inşallah(amin).
Selametle.Sevgiler.a.s.:nazar::1hug:

Kızlar benim de bugün ne yesem üstüne midem yandı.En son süt içmek aklıma geldi.İçtim,iyi geldi gerçekten de.Ama sonrasında da ne yesem midemde yanma oldu.
Mide bulantım ilk üç aydaki gibi çok hafif nadiren olmaya başladı yine.
Neyse ki hamileliğimizin çoğu gitti,azı kaldı.Bebeklerimiz sağlıklı olduğu sürece dayanırız tüm zorluklara.

yaşadığımız bu son trımestı de artık bebişler daha da buyuk ve içerı de mıde ye baskı yaptığın dan bulantı yanma gıbı şikayetler normal hamılelık reflusu dedıklerı şey oluyor bunlar doğumdan sonra geçeçek hayırlısıyla bıraz yedıklerımıze dıkkat edersek daha az yanam olur.çıkolata domates asıtlı içecekler salça baharatlı yıyeceklere bır sure ara verelım

bebeişlerin saçlarından dolayı bu yanma ve bulantılar kızlar..
sabredin bir şey kalmadı Allahın izniyle:teselli:

Merhaba bende aralık annesiyim.Şu sıralar sanırım 30.haftayı geçtim ama mide yanmam o kadar çokki gece uyuyamıyorum.3 yastık birden kullanıyorum.Napsam fayda vermiyor.
Renni içiyorum.4.şişedeyim ama yine yanıyo.Anne olmak ne zormuş.:CüvCüv:

bendede çok mide yanması oluyor kızlar.soda içiyorum ama artık oda fayda etmemye başladı..

X