mide bulantısı cinsiyet habercisimi

ultlar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2008
734
2
45
kızlar hamileliğin ilk dönemlerinde mide bulantısı fazla olunca kız bebek oluyormuş bebeğin cinsiyetini öğrenenler belşrtilerini yazabilirlermi

canım malesef hiç bi alakası yok ben ilk 3 ay hep bulantılıydım öldüm öldüm dirildim ama oğluşum olucakkk

Genelde midede yanma ve bulantı hissi,bebişin saçlarının oluşumundan dolayı kaynaklanıyor..
Yani cinsiyeti ile alakalı bir durum değilyerimseniben.

ben hic anlamadim hamileligimi sadece agzimin tadi yoktu midem o kadar bulanmadi yani insallah hayirli ve saglikli bir kizim olucak...

benim lk hamileligimde 9 ay 10 gün bulantım oldu içerimde hiçbirşey kalmazdı ve kızım oldu şimdide 4 ayımdayım fazla olmuyor bulantım ama içime bir kızım daha olacak gibi geliyor saglıklı olsunda farketmez zaten

bende ilkinde serumla yaşadım kusmaktan içim dışımdaydı hep.kızm oldu.şimdi 4 aylık olmak üzereyiz bulantım oldu ama kusmadım geçtide zaten acayipte bir iştahım var.ilk başlarda erkek geçiyordu içimden şimdi kız gibi geliyor ama önce sağlıklı ve hayırlı olsun.

canım ben ilk 3 ay hastanelerde yaşadım ,artık kusmaktan boğazım kanıyordu serumlarla ayakta kaldım çok felaketti her gece acildeydim 57den 49 kiloya düştüm

sonra herşey normale döndü şimdi 5aylık hamileyim iştahım normale döndü ve 2aydır kontrollerde 4er kilo aldım ve şuan 58kiloyum

vesselam bir kızım olacakkk ama bu kadar bulantıyı bu kadar nazı yapsa yapsa cadı bir kız yapar diyordum ve kızım olacak tabi bişey bildiğimden değil

sabahları hafif bir bulantım vardı ama kusma yok.21 haftalığız ve inşallah sağlıklı bir kızımız olacak allahın izniyle.bana sorarsan hiç ilgisi yok derim.

allah herkesin gönlüne göre versinde 2 kızmdada 4 ay aiırı bulantım oldu..

bende kusma yasamadım arasıra yemeği fazla kacırınca bulantım oldu okadar
Ve bir KIZIM olacak inş .

ben de 5 aylık hamileyim. 1 kez bile mide bulantım olmadı. kızım olacak. ilgisi yok bence. bünye meselesi

7 aylık hamileyim ve bırakın kusmayı bir kere öğürmedim bile. hiç bulantım olmadı. ve inşallah bi kızım olacak.
bencede bünye meselesi...

ayyy.okudum bilgi sahibi oluyorum hepinize ayrı ayrı teşekkürler.sağlıklı bebişler diliyorum

Bende hiç bulantı yaşamadım ve oğlum olacak ama karnım çok sivri erkek olacağını söylüyorlardı hep.

6. hafta bulandim sadece . 1 hafta surdu sonra tamamen normal hayatima dondum.
kizim olacak insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…