Mide botoksu yaptıranlar veya önerenler

merhaba ben mide botoxu yaptırdım.Yarın ikinci haftam biticek.Bu hafta kaçamaklarım çok oldu sanıyorum ki kilo verememişimdir. İLk hafta en yüksek verildiği haftaymış 3/6 kilo arasında ama ben hiç hareket etmediğim ve tiroidlerimde çalışmadığı için 3.300 verdim İlk hafta çok kolay geçti çnkü midemde adete bir şişlik vardı. Ama bu hafta midem tok olduğu halde gözüm açtı. Yani kendi nefsim yüzümden oldu. Nefsinize hakim olabileceğinizi düşünüyorsanız yaptırın yoksa hiç bulaşmayın o kadar paranıza yazık. İlk hafta verilen sıvı diyetine botox olmayan bir kişi asla dayanamaz ama siz karnınız şiş olduğu içn daha rahat geçiriyorsunuz

Çok teşekkür ediyorum bilgi için çok sağolun . Ellerinize sağlık . Liposaction hakkında bilginiz var mı ?

Mide botoksu yaptıranlar var mı bayanlar ? Ya da çevresinden yaptıran duyan ? Önerir misiniz ? Ne dersiniz ? Başka etkili bir yöntem var mıdır ?
ben 12 temmuz 2019 tarihinde mide botoksu yaptırdım. doktor ne dediyse uydum ilk hafta sadece sıvı beslenme vardı ve doktorun verdiği protein mamaları ikinci hafta püre beslenme 2 hafta sonunda 5 buçuk kilo verdim şimdide yani 2 haftadır normal bir diyet programı verdi onu uyguluyorum ama hiç kilo vermedim. şöyle söylemek gerekirse tokluk hissi veriyor falan filan hikaye yani vermiyor demiyorum ama o kadar para verdiğiniz için zaten kendiniz kendinizi tutuyorsunuz. o kadar para vermeye değer bi tokluk hissi yok açıkcası ayrıca canınız sürekli bişeyler çekiyor onda da sıkıntı yok sadece 4-5 saat yemek yemeseniz bile aaaaa ölüyorum açlıktan modu olmuyor ben zaten kendi kendime diyet yaparak 55 kilo vermiştim 2 yıl kilomu korudum ama hamurişi ve amaaannnn daha önce verdim yine veririm düşüncesiyle makarna poğaca börek simit gömmelerim beni tekrar bu hale getirdi. ben zaten diyetlere alışkın bi insanım yani bilemiyorum botoksun etkisi ne kadar olmuştur. ama verdiğim paraya değecek bir etki yok açıkcası.

şunu söylemek istiyorum benim gibi orta halli bi insansanız düşünün ama zaten çok parası olan ve herşeye harcayan biriyseniz düşünmeden yaptırın illa ki tokluk hissi veriyor sonuçta az az yavaş yavaş düşersiniz. birde benlik bir durum olabilir bilemiyorum botokstan 6 ay önce kan testi yaptırmıştım karaciğer enzimleri AST ve ALT değerlerim o zaman 10 ve 11 çıkmıştı, botokstan 4 gün sonra yaptırdığım kan testinde ise 309 ve 580 çıktı referans aralığı son değer 34 ve 55 olması gerekiyor. tekrar diyorum botokstan kaylaklandı diye bi iddaam yok sadece böyle bir durum oluştu ve karaciğer safra herşeyin testi yapıldı herşey sağlıklı emzimler neden yükseldi bulunamadı.

Merhaba herkese dün mide botoksu yaptırdım İzmir de işlem çok kolay 1 saat ıcınde cıktım hastane den ağrım falan da olmadı. Şu an için her sey cok guzel gidiyor 77.5 kiloyla basladım bır hafta sonra gelısmelerı yazarım merak ettıgınız bır sey olursa sorabılırsınız

Ücret ne kadar ödediniz

Mide botoxu yaptırdım 29 haziran 2019 da süper bir faydasını görmedim açıkcası, dogru beslenmeyi ögrenmek için yardımcı aslında , yine iş sizin iradenizde bitiyor .mide botoxuna özel beslenme ile ilk haftalar kilo veriyorsunuz ,sonra normal dietsiyen ile beslenmeye geçiyorsunuz asıl iş sonrasında ,ben sadece 3 kg verebildim.Duygusal yeme problemime destek için yaptırmıştım fakat agresif bir etki görmedim.Botoxa verdiğim para ile spor salonu üyeliğimi yıllığa çevirseydim daha iyi sonuç alırdım. Şu anda normal dietisyen +psikolojik destek+ spor salonu ile devam ediyorum inşallah 4 ayda istediğim sonucu elde edeciğim.

Merhaba ben de yaptırdım ancak diyet hakkında yardım almadım. Benimle bu bilgileri paylasırsanız sevinirim.

hemen sizi aydınlatayım KASIM 2019 tarihinde izmirde opr. dr. serkan Tüğene yaptırdım.agrı sızı yok reklam yapmıycam bakın hanımlar 4500 tl param gitti aldıgım 3 kg ile yola devam edıyorum karnım hic inmiyor yazdıkları diyeti ve 13 günlük sörvivör yaşantısından sonra üstüne kilo alıyosun ben bu parayı ne zorluklarla kazanıyorum yaptırmayın arkadaslar inan FDO nun onay vermemesınden gercektekten her sey ortada.mantık ortada sindirimi yavaslatan şey metobolızmayı da yavaslatıyor bizim metobolızma zaten yavas bu felç uygulaması ıle tamamen duruyor ve emilemeyen yiyecekler vucuudumuza yag olarak dönuyor operasyondann sonra bel ve karın bölgem de genişledi demem o ki ben yaptım siz yapmayın

Merhaba mide botoksunu tavsiye edermisiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…