Mide Balonu Serüvenim 04.10.2024

zayiflayankiz11

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2024
2
1
30
Herkese merhabalar. 04.10.2024 gunu mide balonu uygulamasi yaptirdim ve bu surecte yasadiklarimi size aktarmak istedim. Yillardir diyet yapan ancak asla basarili olamayan bi insanim . 30 yasimdayim 170 boyum ve 112 kilom vardi . Yaklasik 3 aydir arastirma yapiyordum kimileri cok iyi yorumlarken kimileri cok kotu seyler soyluyordu . Ama bi deli cesareti yaptirmaya karar verdim . Cuma gunune saat 10 a randevu aldim . Ozel bi klinik ancak b8 hastanede yapiyordu islemi . Ilk olarak hastaneye gittim . Ardindan anestezi doktoru gordu beni baska bisey soran da olmadi . Daha sonra islemin yapilacagi yere ciktim. Doktor once bir gorustu sonra iceri aldilar ve kolumdan narkoz verdiler. Sonrasini hatirlamiyorum uyumamla uyanmam bir oldu sanki . Islem 15 dakika surmus . Mideme 500 cclik balon yerlestirmisler. Geri kalan sureci dw burada paylasacagim. Destek ve sorularinizi bekliyorum sagolunnnn

Merhaba, öncelikle size başarılar diliyorum. Ben de düşünüyorum, aşama aşama paylaşabilirseniz memnun olurum.

Benim icin bu bi hafta oldukca zorlu gecti. Mide agrisi ve kusma nedeniyle vucudum malesef susuz kalarak bobrekteki kumu oynatmis . Bu durum nedeniyle ölüyorum sandim. Doktoruma soyledigimde balonla alakasi yok dedi lakin ictigimi geri cikarmam yuzunden susuz kaldigimi bunu defalarca sekreterine soyledigimde bisey olmaz cevabini aldigimi belirttim . Bugun tam bir hafta oldu bugun daha iyiyim cok sukur ama dedigim gibi cok zorlu bi hafta gecirdim bilsem yaptirir miydim inanin blmiyorum bu kadar aciya deger mi ? Bi haftada 6 kg zayifladim ama tamamen ac kaldim . Eger cok fazla probleminiz yoksa yaptirmayip duzenli bi beslenmeyle ya da az yiyerek cozebilirsiniz durumu gibi geliyor bana

Çok büyük geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda toparlar, sağlığınıza kavuşursunuz ve istediğiniz hedefe ulaşıp sıkıntılı günleri geride bırakırsınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…