Mide asitinin agza gelmesi hamilelik belirtisimidirr... Kızlaaar bi ses verin...

benebakbiyo

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2013
1.494
106
mrb kızlar bat 8 subat bugune kadar hıcbısey yoktu bende hıc bır belırtı adet olucam dıye beklıyorm ara ara kasık agrım var goguslerımde dolgunluk oldgunu bugun farkettık onuda esım farkettı ben değil. midem cok kotuydu bugun oglden sonra bısy yıyemedım mıde asıtım agzıma kadar gelıp rahatsızlık veriyor.

belkı olabılır gecen gun benımde oldu mıdemden su geldı agzıma ama ben acı bıber tursusundandır duye dusunmuştum benımde adetım 5 gun gecıktı daha test yapmadım buyuk ıhtımal hamıleyım:))

bugun bi topıcte okudum ama hangısıydı bulamadım hamılelegı kesınlesmıs bırılerı bızı aydınlatsa.tursu felanda yemedim ben.senın gecıkme olmus baya test yapsana benım cuma bat.bırde baska ne gıbı degısıklklerın var acaba?

valla hıc bı degısıklık yok. bılerek test yapmıyorum. ben kasım ayında düsuk yapmuştım testı yaptıktan 2 gun sonra dusuk yaptım. cok uzulmuştuk. onun ıcın sımdı beklıyorım perşembe felan yapcm haftaya perşembede doktora gıtcem. buyuk ıhtımla hamıleyımdır . bu akşam sofrada yemek yerken mıdem bulandı bı tek okadar goguslerde bı durum yok belkıde daha erkendır. ama ılk hamıleyen daHA ILK GUNLRDE mıdem bulanıyordu sabahları.

hımm kötu bıdeneyım olmus ınsallah busefer vardır ve tam tutunur mınıgınız. bugune kdar bendede cok bısey yoktu agrılarım yoklayıp gıdıyodu sadece hastalancagmı dusnuyodum halda dusunuyorum gercıde mıdem sıkıntı olunca bı suphe dustu ıcıme. benım gecıkme olcakmı olmıcakmı onu beklemem lazım daha oda onumuzdekı haftayı bulucak zaten. inş gusel haberler verirsin.:))

inş cnm. evet senın beklemen lazım bu arada benım hala kasıklar8ımda ağrı var adet olcakmşım gıbı ama olmuyorum. gecen hemılelıktede oyle olmuştu. yanı kımı kadında hamıle olsada agrı olurmuş adet agrısı gıbı. ıns senınde guzel haberını alırız

İnşallah bakalım :) bu ay ilk denememızdı bızım sogan ve kecıboynuzunu uyguladım yumurtlama haftam harıc ılıskı gunlerını moda mod yapmadık.tutmamısta olabılr yani şaşırmıcam.:)daha erken dıye dusunurken bu sıteyı bulunca gaza geldım :)))hayırlı zamanda hayırlısından versin Rabbim inşallah hepimize çok sagolun cvplar ıcın cıkmam lasım sımdı benım eşim yinemi kulup yinemi diye söylenp duruyor :))

iyi geceler dılıyorum bende ocak ayında topu topu 3 kere ılşkıye gırmışıdmrı hıc tahmın etmıyordum ahmıle kalcagımı artık ne ara tuttuysa bende anlamadım hayırlısı allahım hayırlısını versın amin

bu arada az once gıdıp aldım test yaptım tek cızgı cıktı negatıf cıktı ıyıde adetımde olmuyo hıcbıse anlamadım bu ısten ben yaa

daha önce bukadar gecıkmen olmusmuydu hiç

hc bı zaman olmamıştı. ılk defa bole oluyor şaşırdım kaldım yarın saglık ocagına gıdıp sorcam bakalım nolcak hayırlısı ınsallah ya kk dakı kızlar kımyasal gebelık olabılır dıyolar bıraz daha bekle dıyolar her hamılelık testte bellı olmaz dıyolar

hımm bekle bakalım benımde 10gunun sonunda gelmıstı kırmızılar bende kan testı yaptırmıstım 7.gunde ınsanın sınırlerı bozuluyor doktora dedım hamıle degılsem neden hastalanmıyorm ozaman dıye saskın saskın bakmıstı kadın yuzume :) stresten hava degısımınden olabılır yenı evlısın onunda etkısı olabılır felan demıstı.

cnm hastakandum ben ya once kahve lekelenme geldı ardındsn kan. hıcbısey anlamadım bu ay hıcbısey gercekten S::S agrımda cok oldu sımdı hap attım dınlenıyom (

aynen bende hastaandım bat 8 subattı 1 gunde erken geldi.sanırım psıkolojık bıseydı yıne ılk denemeydı yanı dıkkat ettıgmız zaten yenıden erteledık bebek dusuncesını kacırdım anlıcagn ben treni

olsun saglık olsun ya nabalım:s hayırlısı bende kaçırdım trenı bızde dusunmuyoruz artık bı sure daha :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…