microtese

umudaMerhaba

Rabbim meleğimi nasip et
Kayıtlı Üye
12 Mart 2009
2.351
4
slm hocam eşimde azosperm var ve doktor microtese önerdi 3 aylık prignly ve menegon kullandı ama gene sperm çıkmadı ama doktor hrmon değerlerinde düzelme olduğunu söyledi sizce şansımız varmı eşimin herşeyi normal genetik testte normal bide microtese ücretleri nekadar

Merhaba sevgidolu,

Eğer mikroTESE uygulaması sonrasında sperm hücresi bulunamadı ise, o zaman bir süre daha beklemenizi ve bu alanda yürütülmekte olan ulusal ve uluslar arası çalışmaların sonuçlanmasını beklemenizi öneririm. Sağlıklı günler geçirmenizi ve doğru-etkili tedavilerle buluşmanızı dilerim.

Op. Dr. Osman Denizhan Özgün
Maya Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi

hocam çok teşekkür ederim ama daha microtese olmadı eşim alaçlardan sonra sperm çıkışı olmadı 6 ay ilaç kullandı microtese yeni olacak ama bilmiyoruz bu iş için en iyi yer neresi

Yahu sevgıdolu bu doktor galıba senı dınlemıyor. Bende
sorunun cevabını merak ettım valla . ÇÜnkÜ kuzenımın aynı sorunu var. Bu mıkrotese kesın sonuÇ verır mı, Ücretı ne kadara yakın ? Malum maddıyatta bı yere kadar artık ınsanların ıflahını sÖkÜlÜyor bu konu da . Ama bı bakıyorlar sıfıra sıfır elde var sıfır. Allah yardımcınız olsun....

sağol canım evet doktor bey pek dinlemedi sağolsun ben ne sordum ama o başkasının sorusunun cevabını yazmış

Merhaba sevgidolu,

Yer seçimi konusunda size bir şey söylememin doğru olamayacağını düşünüyorum. Size önerim, internet olanağınız da varsa mikroTESE tecrübeleri ile ilgili ayrıntılı biçimde merkezleri araştırınız. Sağlıklı günler geçirmenizi ve doğru-etkili tedavilerle buluşmanızı dilerim.

Op. Dr. Osman Denizhan Özgün
Maya Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi

mrb doktor bey benım esimınde ınmemıs testıs(sıfır sperm)sorunu var.esımın yumurtalıkları cok kucuk ve 1 tanesı gezıyor denıldı bu ne demek?tup bebekle sansımız ne kadar?fsh da dusuk cıktı.testesteron normal.aydınlatırsanız cok tesekkur ederım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…