Aile Planlaması Microgynon

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

1mirac

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
5.077
4.167
Kızlar bu hapı kullanıyorum 1 hafta once ara verdiğimde adet olmuştum.
yeni kutuya geçmiştim ama bazı sebeplerden dolayi kullanamadım 3 gun ve tekrar adet oldum.
Simdi ise o kutuyu bırakip dun yeni kutuya başladım.
Doğru mu yaptım acaba yoksa aynı kutudan mı devam etmeliydim . Ve adeti azaltacak birsey var mı daha 1 hafta önce olmuştum simdi tekrar... :/

Kızlar bu hapı kullanıyorum 1 hafta once ara verdiğimde adet olmuştum.
yeni kutuya geçmiştim ama bazı sebeplerden dolayi kullanamadım 3 gun ve tekrar adet oldum.
Simdi ise o kutuyu bırakip dun yeni kutuya başladım.
Doğru mu yaptım acaba yoksa aynı kutudan mı devam etmeliydim . Ve adeti azaltacak birsey var mı daha 1 hafta önce olmuştum simdi tekrar... :/
endiselenme adetin bitmesine izin ver hapi birakinca tekrar olman normal yeni kutuya adetin 3.gunu 2.gunu yada tekrar basla sikinti olmaz

endiselenme adetin bitmesine izin ver hapi birakinca tekrar olman normal yeni kutuya adetin 3.gunu 2.gunu yada tekrar basla sikinti olmaz
Cok tşkr ederim. Peki sunu sorcam 3 gun kullanmadım adet 1 gun surdu, hapı kullanmaya başladım tekrar 3 gundur. Hapın koruyuculugu devam edıyor mudur? Cunku korunmasız ıliski oldu 🤔😕

Cok tşkr ederim. Peki sunu sorcam 3 gun kullanmadım adet 1 gun surdu, hapı kullanmaya başladım tekrar 3 gundur. Hapın koruyuculugu devam edıyor mudur? Cunku korunmasız ıliski oldu 🤔😕
adetken kullandigin icin korur ama adet haftasi icin ek koruma yontemi kullan 7 gunmuk sadece sonraki haftaya ek korumaya geerek yok

X