Aile Planlaması MICROGYNON doğum kontrol hapı kullananlar yardımmmm ???

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

sinirliminnie

Seviyorsak Ölümüne Siliyorsak Cehenneme Kadar ;)
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2015
41
5
ya benim bir sorum var bayanlar. bekarım erkek arkadaşımla önceden prezervatifle korunuyorduk ama ben zevk alamadığım için doğum kontrol hapına başladım. sağlık ocaklarında verilen MICROGYNON. reglimin ilk günü başladım 21 gün boyunca kullandım bittiğinin ertesi günü ilişkiden sonra bir kanamam oldu regli gibi bugün hiç kan yok ? normal mi ??:KK67::mad::KK64:

Kanama yapio dogum.kontorl her hap ama bünyeden bunyeye fark var tabi bnde kullandım o haptan bana yapmadı

Evlendiğini sene bir buçuk sene kullandım bıraktıktan sonra 4. Ay hamile kaldım çok şükür bir sıkıntı çıkmadı şimdi tekrardan o hapa başladım ilk başlarda ara kanama yaptı bana ama sonradan düzeldim gayet memnunum

Evlendiğini sene bir buçuk sene kullandım bıraktıktan sonra 4. Ay hamile kaldım çok şükür bir sıkıntı çıkmadı şimdi tekrardan o hapa başladım ilk başlarda ara kanama yaptı bana ama sonradan düzeldim gayet memnunum
Bu hapı emzirme doneminde kullandınız mı acaba?

Ewt Ama emzirenler için ayrı bir hap var ben 7 aylıkken kullanmaya başladım ama aile hekimine danışın başka ilaç verebilir
Çok teşekkür ederim. Sağlık ocağındaki hemşire verdi banada bu hapı ama eczaneye sor süte geçiyomu emin değilim dedi. Daha gidip soramadım
Siz bu hapı mı 7. Aydan sonra kullandınız acaba yoksa emzirirken olanı mı

Doğumdan 7 ay sonra kullanmaya başladım oğlum 11 ay emdi zaten ama crazzy mıydı neydi hapin adı genelde doğumdan hemen sonra korunacaksaniz o hapı arastirin ama adını tam hatırlamıyor olabilirim

ya benim bir sorum var bayanlar. bekarım erkek arkadaşımla önceden prezervatifle korunuyorduk ama ben zevk alamadığım için doğum kontrol hapına başladım. sağlık ocaklarında verilen MICROGYNON. reglimin ilk günü başladım 21 gün boyunca kullandım bittiğinin ertesi günü ilişkiden sonra bir kanamam oldu regli gibi bugün hiç kan yok ? normal mi ??:KK67::mad::KK64:
Hee normal o yaa ilk kullaniosan birde...sonra akintida yapabilir endiselenme kahverengi akinti yada beyaz onden gelen kanama hani gununden once benimde olmustu oyle sonraki ay kullandiginda alismis olucaksin

X