Bölgesel İncelme micro plus ile incelmek süper:)

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

nefertiti86

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2010
81
5
kızlar micro plus diye bir uygulama var 1 seans gittim selülit ve toparlama için.
başlamadan önce ölçtüler basen 91 bacaklardan biri 53cm diğeri 52cm di.
toplam 30dk sürdü. bacaklarınıza bir aletle akım veriyorlar. dayanması çok kolay değil.
bitiminde sonuç basen 88, bacaklar 50cmdi. selülit bayaa azalmıştı.
bitince morarma ve kas ağrısı olabilir demişti bayan.
morarmadı ama kas ağrısı oldu. sonra geçti.
gerçekten başarılı yani tavsiye ederim. seansi 200tl idi ben 50tlye aldım netten, indirim yapan sitelerden.
herkese iyi günlerrrrrrrrrrhihoyyyt

istanbulda yaptıran bir arkadaşımdan duymuştum.çok araştırdım.izmirde yoktu.kışın izmire geldiğini öğrendim.hemen uygulama yaptırdım.çok memnun kaldım.süper bir şey gerçekten....

kızlar micro plus yaptırmayı düşünüyorum
başka yaptıran arkadaşlarımız varmı lütfen varsa cevap yazsın çok bilinmiyor fazla yorum göremedim

internette arastırdım yaptırmayı düşünüyorum ama yorum yazan pek kimse yok.işte şu kadar seans gittim.şöyle bişey böyle bişey vs hiç bulamıyorum.yaptıran varsa lütfen fikrini beyan etssin kızlar ya.

Arkadaşlar bende gidiyorum ve çok etkili yani 1 seansta 72 saat spor yapma etkisi var demişlerdi ve gittim gerçekten tavsiye edeceğim süper bir yöntem.

Micro Plus
Yüz sarkması için çözüm olan ve özel çubuklar ile izometrik bir toparlanma esasına dayanmaktadır. Yüzdeki 53 kasa uygulanan mikro plus lifting, yüz, gıdı ve dekolte bölgesine uygulanabilmektedir. Mikro plus lifting tedavisinin diğer estetik operasyonlara göre en önemli avantajı ağrısız ve acısız bir yüz gerdirme tedavisi sağlamasıdır. Mikro plus aynı zamanda bölgesel zayıflama amacıyla yağ dokularını eritmek için de kullanılmaktadır.
Micro Plus uygulaması, bölgesel zayıflama konusunda oldukça etkin bir elektro terapi cihazıdır. Micro Plus, selülitlerin giderilmesini, zayıflamış liflerin ve bağlayıcı dokuların yenilenmesini ve onarılmasını sağlar bu sayede kolajen ve elastin üretimini hızlandırır ve hücre metabolizmasını hızlandırarak cilt yapısını yeniler.

Karın, bacak, kalca, kol, göbek ve dizlerde etkili olan Micro Plus, 1 seansta 72 saat spor yapma etkisi yaratır.
Micro Plus cihazı zayıflamanın dışında üz ve boyun germe, ameliyatsız yüz germe, göz ve dudak çevresi, göğüs ve dekolte doku liftingi, karın ve yumuşak doku liftinginde uygulanmaktadır.
Ameliyatsız yüz germe uygulaması, bir çeşit lifting uygulamasıdır. Cerrahi işlemlere gerek kalmadan, farklı yöntemlerle yenilenmeyen cilt dokuları tekrar eski haline dönüştürülüyor, sarkmış olan deriler toparlanıyor ve cildin alt tabakasına gerçekleştirilen uygulamalarla dolgun bir görünüm kazandırılıp, kırışıklıklar yok ediliyor.

Dermoxy Estetik ve Güzellik'te anti-aging bakım ürünleriye gerçekleştirilen profesyonel cilt bakımı, uzman estetisyenler tarafından gerçekleştiriliyor. Cilt yüzeyini yenileyici anti aging etkili cilt bakımları,c vitamini ile anti aging etkili bakımlar, medikal cilt bakımları ve lifting yenileme bakımlarının yanında uygulanan profesyonel cilt bakımı, cildinizde bulunan fazla yağ, akne, siyah nokta gibi sorunları yokederken, cildinizin sadece günübirlik güzel gözükmesini değil, sağlık kazanarak uzun süre boyunca parlamasını sağlıyor.
Profesyonel cilt bakımı yerine tercih edebileceğiniz diğer uygulama olan selülit masajı, portakal görünümüne sahip bacak ve basenlerinden şikayetçi olan bayanlar için rahatlatıcı bir çözüm olabilir. Ayaktan başlayarak yumuşak ve hafif hareketlerle diz, baldır ve kalçalara kadar devam eden uzmanlar, bu hareketlerle bozuk kan dolaşımının yeniden düzenlerler, hücrelere daha iyi oksijen gitmesi ve toksik maddelerin vücuttan atılmasını sağlarlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…