Mfk yönteminde takvileri nasıl kullanmalıyız arkadaşlar kullanan arkadaşlaryardımcıolabilir mi?

Mlkkrt3018

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2021
90
30
27
Arkadaşlar merhabalar mfk yöntemini merakla takip ediyodum en sonunda sipariş verdim ve ama tam anlamıyla nasil kullanmam gerektiğini bilmiyorum fodega mfk bee ve panacea aldım bide saadet sirkesi kullanan arkadaşlarım varsa bilgi verebilir mi

Arkadaşlar merhabalar mfk yöntemini merakla takip ediyodum en sonunda sipariş verdim ve ama tam anlamıyla nasil kullanmam gerektiğini bilmiyorum fodega mfk bee ve panacea aldım bide saadet sirkesi kullanan arkadaşlarım varsa bilgi verebilir mi
Bunu ınstagramda bende gördüm.
Sizde ne sorun var acaba neden aldınız ?
Bende baktım ama fiyatları aşırı pahalı
Almaya değer mi düşünüyorum açıkcası
Kullananlar yorum yzarsa çok iyi olur

Bunu ınstagramda bende gördüm.
Sizde ne sorun var acaba neden aldınız ?
Bende baktım ama fiyatları aşırı pahalı
Almaya değer mi düşünüyorum açıkcası
Kullananlar yorum yzarsa çok iyi olur
Bende çikolata kisti var. herkes güzel şeyler yazmış bi umut aldım tüp bebek dedi doktorum bende tüp bebektense önce bunu denemek isterim 🙏🤍

Bende almayı düşünüyorum ama kullanmayı bilmediğim için sipariş vermedim öğrenirseniz bize de yazar mısınuz bide işe yarasa. Bende çikolata kisti hastasıyım ameliyat da oldum doktor tüp bebek dedi.

Bende almayı düşünüyorum ama kullanmayı bilmediğim için sipariş vermedim öğrenirseniz bize de yazar mısınuz bide işe yarasa. Bende çikolata kisti hastasıyım ameliyat da oldum doktor tüp bebek dedi.
Benimm takviyeler geldi canım yarin basliycam 1aylik es paketi aldım eşimde sıkıntı yok ama kullanmasında fayds var. Mfk bee günde 1tane sabah tok fodega sabah 1tane tok panecea oda sabah 1tane canimm

Benimm takviyeler geldi canım yarin basliycam 1aylik es paketi aldım eşimde sıkıntı yok ama kullanmasında fayds var. Mfk bee günde 1tane sabah tok fodega sabah 1tane tok panecea oda sabah 1tane canimm
İnşallah işe yarar bende bu ay soğan suyu kürü yapıyorum onun durumuna göre sipariş vereyim. 🙏🏻

Bendee soğan kürü yaptımm umarım kistleri atmışımdır🙏 insallaah hepimiz için güzel şeyler olur Rabbim büyük

Tabikide 4gibi gidicem doktora suan işteyim🙏🤍 insallaah o kapıdan güzel haberle çıkarım her gittiğimde kist var deniliyor
Amiinn inşallah ben Kasım ayında ameliyat oldum kistler temizlendi ama doktor küçük küçük karnına atanlar var onlar çok minik müdahale edilemeyecek kadar dedi o günden beri hiç kontrole gitmedim. Gitmeye de korkuyorum açıkçası yenilenmiştir diye. Soğanı daha çok bebek için içiyorum ama eğer olmazsa bu ay kontrole gideceğim. İnşallah işe yarıyordur. Sizden hayırlı haber bekliyorum. 🙏🏻☺️

Amiinn inşallah ben Kasım ayında ameliyat oldum kistler temizlendi ama doktor küçük küçük karnına atanlar var onlar çok minik müdahale edilemeyecek kadar dedi o günden beri hiç kontrole gitmedim. Gitmeye de korkuyorum açıkçası yenilenmiştir diye. Soğanı daha çok bebek için içiyorum ama eğer olmazsa bu ay kontrole gideceğim. İnşallah işe yarıyordur. Sizden hayırlı haber bekliyorum. 🙏🏻☺️
Ayyyy insallaaah insallaaah hemen haber vericem çıkar çıkmaz 🤍🙏

X