Mezuniyetim için makyaj önerileriniz??

BaLsUu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2009
412
4
37
Selam kızlar ayın 7sinde mezuniyet balom var. Kıyafetim kırmızı kalın satenden tek göğsünde birazcık taşı var makyajımı çok ama çok sade tutmam lazım elbisem yeterince gösterişli çünkü :) Bu arada ben de buğday tenliyim yeşil gözlüyüm ve saçlarım da sarı bana makyaj olarak ne öneriyorsunuz simli makyajlardan nefret ediyorum onu da belirteyim. Benim kafamda bişeyler oluştu ama bakalım siz ne dersiniz? Gözkapaklarında duru bi renk oluşması için tam ten renginde mat bi farı baz olarak kullandıktan sonra eyeliner kullanıcam daha sonra da bolca rimel sürücem ve hafif şeftali bronz tonlarında bir allıkla kırmızı mat bir ruj sürerek bitiricem ??? ya elbise kırmızı olduğu için aklıma başka bişe gelmiyor başka fikri olan var mı yada benim fikrime ne diyorsunuz???

güzel düşünmüşsün canım. toprak tonlarında doğal bir göz makyajı ve sadece kiprik diplerini belirginleştirecek kadar ince bir eyeliner sürdür. ruj, rimel, allık aynen dediğğin gibi olsun. dün gece de benm mezuniyet balom vardı, çok güzel geçti. umarım seninki de çok güzel olur :KK66:

güzel düşünmüşsün canım. toprak tonlarında doğal bir göz makyajı ve sadece kiprik diplerini belirginleştirecek kadar ince bir eyeliner sürdür. ruj, rimel, allık aynen dediğğin gibi olsun. dün gece de benm mezuniyet balom vardı, çok güzel geçti. umarım seninki de çok güzel olur :KK66:

ayyy hadi sana da hayırlı uğurlu olsun mezuniyetin o zaman :))) darısı bana inşallah ya sürekli internetten bakıyorum makyaj önerilerine ama renk kırmızı olunca biraz riskli kuaförleri de biliyoruz hani abartırlar ya elbiseyi alalı bi hafta oldu çıldırdım bir haftadır makyajı ne yapsam diye :KK43:( umarım güzel olur :)))

aaa bu arada isminin sonunda 01 i gördüm profil bilgilerinden baktım adanadamısın sen de ??? ben de adanadayım :emir_bebek: çukurova mezunumusun yoksa başka biyerde mi okuyosun ?

evet canım adanalıyım ama çukurovada okumuyorum malesef... eyelinerı çok ince sürdürmeye dikkat et, çok abartı oluyo yoksa... makyözlere hafif olsun die tutturursan korkudan abartamıyolar canım =)) ben de çok korkuyordum ama çok güzel oldu makyajım:KK64:

X